1464
1411
عنوان

امروز رفتم پاپ اسمیر

682 بازدید | 85 پست

بعد این همه دل رو زدم به دریا رفتم پاپ اسمیر تا چند روز پیش دارو واژینال استفاده کردم

خانومه وسیله رو فرو کرد گفت ای وای اینجا که پر از کرمه

نمیشه بگیرم

پس چرا کرما نمیان پایین؟ ۷ روز استفاده کردم فقط یه ذره ش اومده بیرون من فکر کردم بقیه ش جذب شده

منظورت پماده؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484

کِرِم صورت

یا کرم حیوون😐

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ی سقط و با وجود رحم دوشاخ مهرماه  میرم واسه اقدام دعاکنید خدابهم ی جفت دوقلو پسر و دختر سالم بده قول میدم قدرشونو بدونم میشه واسه حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی؟❤💋دعا کنید این ماه تیکرم واقعی بشه خداجونم میدونم ک ناامیدم نمیکنی🙏
8
1474

کِـرِم😐

اللََـــهُّـــمْ اْْرزُقْنْــــأکََـــرْبََــــ❤لْْــا.                         الَلــــهُُمْ عََــجـِِِــلْْ لِِِـوََلــیــکَََ الـــفَََرجْْ❤                 الْــــهُُمّْ صَــلِ عَــلْیْ مُحـــمََّدْوَآلِ مُحَـــمَّدْ❤            وعَجِِـــل فَــرَجَــهُــمْ❤
1508