1464
1411

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

منم یه بار سالاد شیرازی درست کردم بجای ابغوره اشتباهی ابلیمو ریختم هیچکس نتونست به اون سالاد لب بزنه ...

من همیشه آبلیمومیزنم😕😕😕اصلاآبغوره نمیریزم

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا به سلامت بدنیا اومدن نی نیم لطفا یه صلوات بفرستین.
اولین باری ک ازم خاستن چایی دم کنم  نصف قوری رو ینی تاسوراخای اون لوله وصافیشو چایی خشک ریختم ...

وای جیگرمممم کباب شد براش ... گناه داشت هاااا😂😂😂

اگر زندگیت ته کشید ، بشین با ته دیگش حال کن !
1473

من اینقدر خرابکاری در زمینه اشپزی دارم نمیدونم از کجا بگم 😂😂😂

ولی مهمترینش اینکه اول عروسیمون شوهرم گف کنار ماهی که میپزی پیاز داغ هم برام درست کن آقا ما کلی پیاز براش درست سرخ کردیم جدا گزاشتیم رو اپن ... قشنگ ناهارو اوردم خورد وقتی ظرفا رو شستم تازه چشم ام به پیازداغ ها افتاد ... شوهرمو که کارد میزدی خونش در نمی اومد😂😂😂😂😂😂

یه بارم اومدم واسش میگو سرخ کنم گفتم عشقم میگوعه امادس فقط بزار برم دستشویی و بیام بعد سفره بندازم که  تا قشنگ‌مغز پخت شده باشه .‌‌ از دستشویی ک اومدم دیدم میگو نبود دیگه در حقیقت فقط سنگ بود انقد سفت شده بود اصلا زیر دندون خورد نمیشد🤣😂😂😂

1334
من اینقدر خرابکاری در زمینه اشپزی دارم نمیدونم از کجا بگم 😂😂😂 ولی مهمترینش اینکه اول عروسیمون شو ...

من الانم همینجوریم 😐 نمونه ش امروز لیمو ترش رو برش زدم اوردم رو کابینت گداشتم بعد که عذا تموم شد گفتم عههه لیموهم داشتیم 😐 

یا پیاز و ترشی و ماست واینااا کلا مخلفات غذا رو اگه دوتارو بیارم یکی رو یادم میره 😐

تازه عروسی کرده بود برادرشوهرم که یه مدت اشپز بود  زنگ زد این برادرشوهرمم خیلی عادت داره از خودشو کاراش تعریف کنه و بقیه رو دس بندازه

منم میخواستم کوفته تبریزی درست کنم کوفته کامل وا رفت تو سس منم قاطیش کردم شبیه اش شده بود ولی مزش عااااااااالی شده بود

اخه یه سری مواد نداشتم مشابهش رو میزدم 😂

برادرشوهرم زنگ زد گفت شام چی داری گفتم خورشت تبریزی😂😂😂

دستورشو ازم گرفت 😂

کاربر قدیمی ام....ممنون میشم برای حل مشکلم صلوات بفرستین

من همین چند وقت پیش تن ماهی گذاشتم تو آبجوش رو گاز که چندتا جوش بخوره.جاریم یهو دردش گرفت زنگ زد که من میترسم دارم زایمان میکنم بیا منم رفتم بیمارستان سه ساعت بعد اومدم خونه دیگ که کلا سیاه شده بود هیچی تن ماهی ترکیده بود به دیوار و سقف تن ماهی چسبیده بود😑

یک عدد ماما هستم🤗.در حیطه کاری خودم به دوستان جواب میدم.نه اینکه سوال تخصصی درمورد شیمی درمانی بپرسین یا عکس توده سر واسم بفرستین در موردش سوال بپرسین😁وقتی هم میگم من تو این چیزا تخصص ندارم میگن پس مدرکت به درد نمیخوره😳 راستی منتظر ی جوجوی خوشگل هم هستم😍
من الانم همینجوریم 😐 نمونه ش امروز لیمو ترش رو برش زدم اوردم رو کابینت گداشتم بعد که عذا تموم شد گف ...

😂😂😂پس توعم سابقه داری هاااا

1474
😨😨😲😲😱😱

☺☺☺

یک عدد ماما هستم🤗.در حیطه کاری خودم به دوستان جواب میدم.نه اینکه سوال تخصصی درمورد شیمی درمانی بپرسین یا عکس توده سر واسم بفرستین در موردش سوال بپرسین😁وقتی هم میگم من تو این چیزا تخصص ندارم میگن پس مدرکت به درد نمیخوره😳 راستی منتظر ی جوجوی خوشگل هم هستم😍
1508