2733
2734
عنوان

بچه بد غذا

82 بازدید | 9 پست

سلام مامانای عزیز. من یه پسر یکساله دارم که بشدت بد غذا بود و با کوچکترین مریضی کلی لاغر میشد. البته حالت عادی وزنش نرمال بود ولی بنظر لاغر میومد. دلیل غذا نخوردن پسر من زیاد شیر خوردن بود. من اصلا روی برنامه غذا نمیدادم هرموقع میرسیدم شیرمیدادم و بعد انتظارداشتم غذاشم سر موقع بخوره. برنامه غذایی خیلی مهمه. الان چند روزه شیرشو کم کردم. به این صورت که:

ساعت هشت صبح که خوابه شیر میدم. 

بین ده و یازده بیدار میشه بهش صبحانه میدم

حدود دو ساعت یا دوساعتو نیم دیگه بهش میانوعده میدم مثل حریره یا میوه یا هرچیز دیگه

بازم دوسه ساعت بعدش ناهار که پلو با گوشت و اینجور چیزا

سه ساعت بعدم باز میانوعده

باز سر شبم یچیزی میدم و وعده سنگین ترشو یازده شب میدم که شب کمتر شیر بخوره. 

میگم بین دویا سه ساعت چون بستگی داره قبلش چی خورده باشه. 

اینجوری که بهش غذا میدم خیلی بهتر میخوره.

یبارم در طول روز مثلا میانوعدش موز باشه بعد شیرهم بهش میدم. شبم قبل از خواب بهش شیر میدم. در طول شبم یکبار شیر میخوره. 

امیدارم بدردتون بخوره. بچه بدغذا واقعا سخته. خدا به همه مامانا کمک کنه🤗🥰👱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر منم همینطوره و به شدتممممم بدغذاس

اصلا نمیشه هم ندیااا..قشنگ میاد سینه رو از جا میکنه😕😕

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
وای بچه من اول هست ماهه تاکی میکس باید بخوره...؟

دست خودته..کم‌کم له کن‌با قاشق بده

.میکس نکن‌دیگه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

پسر منم همش میچسبه بهم که شیر بخوره روز اول بهونه زیاد گرفت ولی ندادم. غذا اوردم براش خیلی ذوق کردو همشو خورد. شیر کمتر بدین غذا بیشتر میخوره. شاید چندروز اول اذیت شین ولی عادت میکنه. با بازی سرگرمش کنید

2738
والا دختر من 9ماهشه شبم کلی غذا بخوره ازوقتی میخوابه میمی میخوره تا خود 11صبح در طول روزم به زور غذا ...

عزیزم باید وعده اخرو بهش سنگینتر بدی شیرم بدی بعد که خوابید خوت کنارشنخواب حداقل دومتر فاصله داشته باش. تو اینترنت سرچ کن روشهای ازشیزشب گرفتن هست.چون شیر شب هم واسه دندوناش هم خواب هردوتون مضرهست.