2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکماه ول کردم،چهار کیلو برگشت،خسته شدم

مگه چطوری میخورید که برگشت من هرچی زور میزنم چاق بشم نمیشم البته نمیتونم بخورم حالم بد میشه 

ولی عزیزم سالاد نیم ساعت قبل از هر وعده غذا و صبحها ناشتا دو لیوان آب و درروز چای زنجبیل و دارچین و‌ سیب و هویج و اینا هم خوبه 

خیلیم نمیخورم،صبحانه نیمخورم،ناهار متوسط،شامم کم،یکی دوتا شیرینی هم میخورم همین

مشکلتون اینجاس که صبحانه نمیخورید شبا هم از ساعت شش عصر به بعد هیچی نخور فقط آب 

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
2738

[QUOTE=112382597]مگه چطوری میخورید که برگشت من هرچی زور میزنم چاق بشم نمیشم البته نمیتونم بخورم حالم بد میشه  و ...[

غذام زیاد نیست،صبحانه فقط قهوه میخورم با شیر و خرما ،ناهار ده ق پلو ،چهار تا خرما،عصرونه دوتا میوه و یدونه شیرینی،شامم اکثرا یه تسکه نون خالی،مثلا بربری و اینا،یکم روغن میزنم با پنیر میخورم

🌸وعده ها

صبحانه:۶۰ گرم یا ۹۰ نون سنگک ( دو عدد یاسه عددکف دست کامل) +نصف قاشق غذا خوردی عسل+کره خیلی کم

نصف قاشق غذا خوری ارده و شیره قاطی شده( ارده و شیره را با هم قاطی کن بعد از یه روز سفت میشه)

نصف قاشق غذا خوری مربا +کره خیلی کم( یه یا دوبار در هفته)

میان وعده اول سیب( به اندازه یه مشت خوب بشه)

میان وعده دوم نه عدد بادوم( تو ابجوش بزار تا پوستش راحت کنده بشه)

نیم قبل از ناهار یه کاسه سالاد (حوصله سالاد نداری کاهو خالی، گوجه خالی، خیار خالی، و..)

ناهار

۱۰قاشق غذا خوری پلو +۶قاشق خورشت

۱۴قاشق غذا خوری پلو ماش یا عدس یا لوبیا و..

۱۰قاشق غذا خوری پلو + دو سیخ کباب( گوشت زیاد بخوری طوری نیست ولی به معدت هم فشار نیاری از اون ور)

نونی هم ( ۶۰ گرم نان+ کباب یا جوجه یا کتلت یا کوکو یا ....)

میان وعده

چای با ۷ عدد خرما یا انجیر یا دو عدد بسکویت بزرگ

میان وعده موز

میان وعده

خربزه یا هندونه( به اندازه یه مشت خوب بشه )

هلو یا... ( به اندازه یه مشت خوب بشه)

ابمیوه طبیعی بدون شکر کالری نداره خوبه

قبل از شام یه کاسه سالا

شام

برنجی اصلا نباشه

نونی ( ۶۰ گرم نون +حالا یه کوکو یا کتلت یا۶قاشق خورشت یا...)

شب قبل از خواب یه لیوان شیر کم چرب

🌸نکته ها

نون ۹۰ یا ۶۰ گرم صبحانه سه عدد یا دو عدد کف دست کامل

نون ۶۰ گرم ناهار و شام دو کف دست کامل

پلو سفید ۱۰ قاشق غذا خوری

پلو قاطی ۱۴قاشق غذاخوری

خورشت ۶ قاشق غذا خوری ناهارو شام

میوه ها همگی به اندازه کاسه متوسط

خرما ۷عدد در روزیا انجیر ۷ عدد درروز

بادوم ۹ عدد در روز یا یه مشت از مغزی جاتی که دوست دارید

گردو ۲عدد در روز( میتونی برای شام بخوری با مقداری پنیر)

پلو برای شام اصلا

نکته دیگه اگر برای ناهار کوکو یا کتلت یا کباب شامی به اندازه چهار کف دست کامل ( با انگشت)

برای شام ( سه کف دست کامل( با انگشت)

شیرینی جات مصنوعی اصلا

🌸 اسم ورزش ها یادم نمیاد ولی میتونی بزنی تو اینستا تو قسمت فیتنس یا فیت کلاب و اینا حرکات ورزشی میاد

از اینترنت هم اهنگ های شکیرا و جنیفر لوپز و پیت بول و ددی یانکی  و انریکو و سیا و اینا را دان کن عالیه برای رقص تکنویی

🌸اگر این رژیم هایی که گفتم با ورزش سنگین انجام میدید سه ماه ورزش و رژیم دو هفته استراحت

ولی اگر رژیم با ورزش سبک هست شش ماه ورزش و رژیم دو هفته استراحت

نکته دیگه قرص و امپول تقویتی فراموش نشه

مربی و دکتر خوب برای رژیم

اراده و انگیزه به خود عشق به خود ورزیدن

🌸(هر سه ماه رژیم و ورزش دو هفته استراحت )

اصلا خسته نشید تو طول رژیم کاکایو تلخ و خرما و امروز و توت خشک و عسل و شیره و شیرینی جات طبیعی مشکلی نداره ولی هر کدوم را میخورید باید بدونید در روز یه کدوم را میتونید بخورید و به اندازه ای که نوشتم

خرما ۷ عدد حداکثر انجیر ۷ عدد حداکثر کاکایو تلخ ۳ تیکه حداکثر بسکوییت ۲عدد بزرگا یا ۴ عدد کوچک عسل و شیره یه قاشق غذا خوری حداکثر

و چای سبز و چای زنجبیل و دمنوش هایی که برای گوارش هم خوب باشه خوبه

اب لیمو تازه و اب صبح ناشتا عالیه اگر معدتون اذیت نمیشه

این رژیم خودم هست ولی قوی تر شده و نکاتی گفته شده

در هر ماه وزن کم میکنید حتی شده ۴۰۰ تا ۶۰۰ گرم هم کم می کنید اصلا استپ وزنی ندارید ولی باید حتما رژیم با ورزش باشه

رژیم با ورزش

🌸وعده ها صبحانه:۶۰ گرم یا ۹۰ نون سنگک ( دو عدد یاسه عددکف دست کامل) +نصف قاشق غذا خوردی عسل+کره خی ...

مرسی عزیزم،اسن واسه وزن90به بالاست،به من نمیسازه،اینا همش با هم خداقل 4000کالری میشه،من نصف اینم بزور میخورم

2706