2737
2734
عنوان

بیاین تعریف کنم چی شد!😝

154 بازدید | 9 پست

رفته بودم با دوستام کافه بعد سه تا دختر جوون دور یه میز بودن یکیشونم خیلی تو خودش بود ناراحت و ازین تریپ غمگینا😔

بعد یکم گذشت ما دیگه لازانیاهامون رو خورده بودیم میخاستیم پاشیم بریم که دیدیم چارتا تا پسر جوون خوششششگل اومدن تو😍😉

بعد یکیشون که خیلیم خودشو گرفته بود قد بلند و خوش هیکلن(چشماش کف پای شوهرم)😂😂😂 رفت طرف همون دختره که مثلا ناراحته صندلیشو آورد عقب، قشششنگ معلوم بود اونا هنگ کردن انگار که خیلی یارو شاخ باشه😃(شاخ گاو)

دختره صورتشو برد اونور مثلا قهره😓 پسره هم نه گذاشت نه برداشت دستشو گرفت سمت اون دوتا دختره گفت: اینایی که بخاطرشون با من کات کردی چند روزه تو پی وی من پلاسن که باهاشون باشم 😓😓😓😓😓😓 اون وقت تو رفیق صداشون میکنی؟

بچه ها قیافه دختره دیدنی بود خیلی دلم گرفت😢😔 چرا دوستی های امروزه اینجوری شدن؟! من اگ جای دختره بودم میگرفتمشون زیر مشت و لگد... شما چی؟ این دختره که گریه شد رفت😔😢

خدا همه عاشق ها رو بهم برسونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این صحنه واسه منم اتفاق افتاده😥

امان از دوست بذ

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2731

منم با شوهرم 7 سال اینطورا دوست بودیم بعد ی همکلاسی داشتم هی میگف تموم کن این آدمه باهاشی....

خلاصه ی اتفاقی افتاد من تو دوران دوستی ی ماه با شوهرم کات کردیم و من ب شدت افتادم سر لج و لج بازی حتی کار ب جایی رسید ک شوهرم ب پارکبان نزدیک محل کارم حقوق ی ماهش رو داد ک فقط آمار منو بهش بده. 

بعد ک آشتی کردیم فهمیدم همون دوستم و چند نفر دیگه هییییچ رو مخ شوهرم بودن ک باهاشون رفیق شه. ینی خودم چتاشون رو دیدم

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
منم با شوهرم 7 سال اینطورا دوست بودیم بعد ی همکلاسی داشتم هی میگف تموم کن این آدمه باهاشی.... خلاصه ...

خدا لعنت کنه اینجور ادماییو

خدا همه عاشق ها رو بهم برسونه  

همش شده حسود بازی😕

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2738
خدا لعنت کنه اینجور ادماییو

بعد جالب میدونی کجاش؟ 

دختره بعد مدت ها منو دیده میگه شنیدم ک با دوست پسرت الان ازدواج کردی هواست باشه خیلی هرزس😐😐😐😐

حالا منو شوهرم از بچگی با هم دوست بودیم در حدی ک واسه هم جا کادو کار دستی درست میکردیم وقتی ازدواج کردیم کل محلمون از خوشحالی ک ما بهم رسیدیم عروسیمونو ترکوندن

بعد این ب من اینو میگه