1464

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

تا آنومالی میپرسیدن چیه یعنی هرکی میدید تامیگفتم نمیدونم اینجوری نگاه میکردن😏😏یعنی میدونمو نمیخوام بگم اه اه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا به سلامت بدنیا اومدن نی نیم لطفا یه صلوات بفرستین.

جنسیت خاله شوهرم چند ماهه هردفعه منو مبینه میپرسه بچه چیه انگار قراره تغییر کنه😂😂

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
8
جنسیت خاله شوهرم چند ماهه هردفعه منو مبینه میپرسه بچه چیه انگار قراره تغییر کنه😂😂

😁😁

💋❤️عشـقــــم آقـــامـــه❤️ 😍همــیشــہ هـــم بـاهـامہ💋❤️

منکه هنوز تجربه نکردم ولی از باردارا میپرسیدم چند ماهته بچه چیه 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   

تا آحرین لحضه بهش نگو بزار سورپرایز بشه😄

عاشق هنر   که اگرچه نان نمیشود ولی شراب زندگیست.....
1396

وای 😂😂😂😂😂

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
تا آحرین لحضه بهش نگو بزار سورپرایز بشه😄

والا از چهار ماه بهش گفتم دختره فکر کنم فکر میکنه الکی میگم😑😂😂

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
ناراحت میشدین؟

خانواده شوهرم خیلی دخالت میکردن برای اینکه اسم بچه رو خودشون انتخاب کنن طرز فکرشون قدیمیه ومیگفتن اسم نوه رو ما باید انتخاب کنیم  سر این موضوع خیلی بحث های شدیدی بود بینمون  ولی درنهایت همونی رو گذاشتم که خودم انتخاب کردم 

بامن چنان کن کز بعد مرگم باخود نگویی ای کاش آن روز...
1508