2737
2734
عنوان

ضربه به سرنوزاد😢😭😭😭😭😭

214 بازدید | 17 پست

خاک توسرم کنن سرنوزاد32روزم خوردبه دسته کریر😭😭😭یکم گریه کرد بعدآروم شد بعداون دوبارشیرخورده الانم خوابیده البته کلااین موقع هامیخوابه ساعت 12بیدارمیشه میترسم چیزیش شده باشه حدودیک ساعت پیش اینجوری شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه بابا نترس  چیزی نیست...من دخترم از رو پام افتاد رو فرش اینقدر گریه کرد که همسایه ها فهمیده بودن😁😁۲۰ روزش بود...

سرشون مقاومه..ولی باید خیلی مراقب باشی.‌

درست میشه دایی  

عزیزم نگران نباش چیزیش نیست وقتی بلا نمیاره لج نکرده دوبارم شیر خورده خوبه دیگه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

باز یادم انداختی دلمو خون کردی منم خواهرزادمو داشتم باهاش بازی میکردم شیش ماهش بود از دستم افتاد سرش خورد زمین میدونم خیلی احمقم ولی سرزنشم نکنید واقعا نمیخواستم اینجوری شه هنوزم باورم نمیشه خواهرزادم از اون اتفاق سالم موند هنوزم نگرانشم یعنی در آینده ممکنه کند ذهن بشه به خاطر اون اتفاق؟

تیکر کنکور لعنتی...
2738
بالانیاوورده فقط خوابیده البته همیشه میخوابه این موقع ها

خب خیالت رات 

پسر من هفت ماهش بود رو تخت ما خواب بود ما تو پذیرایی بودیم رسیدم بالا سرش دیدم با پشت سرش خورده زمین😥😥😥😥😥

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706