2726
عنوان

نی نی سایتیا دوستون دارم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 125 پست
مرسی 

خواهش میکنم .ولی افسرده میشین😞من چون از اشناها بودن خیلی روم تاثیر گداش اخه اینا چیزی نبودن بخدا یهو پولدار شدن .ی دونفر از فامیلاشون پزشکی قبول شدن از ی خانواده بعد همه میگفتن عیر ممکنه اخه اینا هیچی حالیشون نبود 😞و همه سرکوفت بمن ک ببین این قبول شده بعداز این جریان بابای اون دونفرم تو این قضیه بود و دنبال بچه هاش بودن اخه فهمیدن الکی رفته دانشگاه اگا کاری نکردن بخاطر اون پرفسور و یکیم مثه من ایکهمه خوندم الان با ۱۹ سال سن افسردگی گرفتم😞

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم .ولی افسرده میشین😞من چون از اشناها بودن خیلی روم تاثیر گداش اخه اینا چیزی نبودن بخدا یه ...

چرا انقد پزشکی میگی چرا همه دنبال پزشکی هستن

آخه آدم میخواد چقد عمر کنه که همشو تو درس خوندن

بگذرونه من خودمم یه روز دوس داشتم پزشکی بخونم

ولی الان اصلا خوشم نمیاد

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
2728
وااییی🤗مرسی عزیزم😍😍😍عیدت مبارک💚💚💚💚💖💖💖💖💖❤❤❤❤💋

مرسی عزیزم عید توهم مبارک❤❤❤❤

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
@شادباشshadi     آبجی کوچیکه مهربونم خیلی دوستت دارم خواهری❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖💖💖💖💞💞💞💞💞 ...

فدات 💐🌺😘🌷😍🌹❤️

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
خب بگو چی فهمیدی؟

مادرتو ستایش کردی.گفتی برای مادر عزیزم:تو بهشت قلبمی و شادی عمرمی.نعمتی هستی که بخاطرش خدارو هرروز شکر میکنم.تو بهشت من تو این دنیایی.بدون اینکه حرفی بزنم میدونی چی میخوام.تو راحتی منو میخوای و درآخر خدایا مادرمو حفظ کن.

چیز کلی که فهمیدم این بود😁 درست بود؟

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2706