2726
عنوان

نی نی سایتیا دوستون دارم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 125 پست
منظورم ب شما نبود با همیشه مسافر بودم

فک کردم تاپیکوگفتی😂

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر جان منظوری نداشتم عزیزم ازم ناراحت نشی دوستم⚘🌺💐😘

نه گلم چراناراحت شم مرسی که اومدی به تاپیکم فدااات

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
2728
نه گلم چراناراحت شم مرسی که اومدی به تاپیکم فدااات

قربونت برم عزیزم خیلی هم خوشحال شدم اومدم❤🌺⚘🌹🌷💖💞😍  راستی من میشناسمت تو بعضی تاپیک ها دیدمت خیلی مهربونی خوشحالم از آشناییت دوستم🥰☺️😍🤗💐

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔
قربونت برم عزیزم خیلی هم خوشحال شدم اومدم❤🌺⚘🌹🌷💖💞😍  راستی من میشناسمت تو بعضی تاپیک ها دید ...

قربونت عزیزم😍😘😘

چیشده باز 😂شب جمعس

ارههههه😭😭

برم داروخونه؟؟

عوارض هم داره ؟؟؟

اصن چجوری میخورن؟

نه‌منکه خودم نمیخوام واس یکی از دوستام میپرسم🤕🤕🤕

( دیدی تاپیکای بعضیارو روشون نمیشه‌بگن خودمم)

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
@شاداب۵۵   دوستت دارم دوست قشنگم😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💞💖🌹🌷💐🌺⚘❤😘😘😘😘😚😚

😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍🤩🤩🤩عزیزم همچنین😘😘😘😘😘😍😍😍🤩😍💝💝💝

هیچ وقت با کسی که رژیم داره وارد رابطه نشو کسی که تونسته از نون خامه ای و ماکارونی بگذره یه روزی هم از تو میگذره😋😋
فدات بشم عزیزم😍⚘❤🤗💐😚🥰💞💖🌷🌹🌺

😘😘😘😘😍😍😍😍😍خدا نکنه

هیچ وقت با کسی که رژیم داره وارد رابطه نشو کسی که تونسته از نون خامه ای و ماکارونی بگذره یه روزی هم از تو میگذره😋😋
😍😍😍😍😍😍😍😚😚😚😚😚🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗💞💞💞💞💞💞💞💞

😘😘😘😘😘🤩🤩😍💛💛💛💗💗💗💕💕💓💙💟

2706