1542
1480
ابجی جان بنطرت نباید افسرده باشی؟؟؟ اخه با کدوم دلخوشی من ۱۹سالمه و میگن برا کنکور یا جز مدرسه تیزهو ...

خب اینا برا همه هست منم خودم۲سال موندم پشت 

کنکور چه سختی هایی که نکشیدم ولی من منظورم 

کلی بود چون خیلی جاها احساس کردم از یه چیزی

خیلی ناراحته

💖خدایا تو قدر مطلق منی با تو احوال من همیشه مثبت هست💖

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

وضع موجود رو ببینید  الانم قیمت بنزین رو نگاه کنید  از امروز ببینید چقد کالاهای اساسی گر ...

یعنی به خاطر اینا افسرده ای؟؟؟؟

1546
@سولنان   @برکه۱   @پریسااااااابانو دوستتون دارم گلای قشنگم😘😘

منم دوست دارم عزیز دلم

گروه آبی :وزن اول 80 وزن فعلی 77هدف اول 75هدف دوم ونهایی70  من میتونم مطمئنم عید هرچی دوست دارم بپوشم تاپیک بامدادخمارممنونم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
8
خب اینا برا همه هست منم خودم۲سال موندم پشت  کنکور چه سختی هایی که نکشیدم ولی من منظورم  ...

هی خواهر برا همه نیست امسال قبل از انتخاب رشته خودشون میدونستن کیارو تو پزشکی بنشونن ب من میگفتن فلان شهر فقط پزشکیش خالیه اونم ۷۰۰ تومن

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥
هی خواهر برا همه نیست امسال قبل از انتخاب رشته خودشون میدونستن کیارو تو پزشکی بنشونن ب من میگفتن فلا ...

آره متاسفانه برا ما بی پولا این مشکلات وجود

داره😔

خب 

اگه بزنین رصا ملک زاده میاد.ایشون از اقوام دورماهستن بعد داداشش ی پا اختلاس گره هااااا فک کن تو اررونی انقد دلار جمع کرد و توگرونی فروخت ک ی هتل تو انگلیس خرید و گف من تا پنجاه نسل بعداز خودم هنوز پول دارم میخام بگم برا اونا بنزین اینقدی چیزی نیس فکرو غم و غصه افسردگیش براماست .شما جریان شهردار صدرا رو فهمیدید .صدرای شیراز؟؟؟

1537
خیر 

این اقا شهردار ی قسمت بزرگ از شیراز بودن و همین اقوام پرفسور بعد ما میدیمش و جلو ما باخدا بودن درمیورد چن وقت پیش خبرش پخش شد اونم پولارو میخورده فقط ۳۰۰ واحد مسکونه ی جای شهر خریده بود .الانم به لطف پرفسور ازادش کردن 

1578