1874
1823
عنوان

نی نی سایتیا دوستون دارم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 125 پست
ابجی جان بنطرت نباید افسرده باشی؟؟؟ اخه با کدوم دلخوشی من ۱۹سالمه و میگن برا کنکور یا جز مدرسه تیزهو ...

خب اینا برا همه هست منم خودم۲سال موندم پشت 

کنکور چه سختی هایی که نکشیدم ولی من منظورم 

کلی بود چون خیلی جاها احساس کردم از یه چیزی

خیلی ناراحته

زنــــدگـــــی یـــعـــنــی داشـــتـــن✨طُـ✨       یــــعـــنـــی لـــبـــخــنـــد✨طُـ کـــــه  زنـــدگــــیــــمه💋❤💞💖                                  عربم با افتخار😎🤞👑

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

وضع موجود رو ببینید  الانم قیمت بنزین رو نگاه کنید  از امروز ببینید چقد کالاهای اساسی گر ...

یعنی به خاطر اینا افسرده ای؟؟؟؟

زنــــدگـــــی یـــعـــنــی داشـــتـــن✨طُـ✨       یــــعـــنـــی لـــبـــخــنـــد✨طُـ کـــــه  زنـــدگــــیــــمه💋❤💞💖                                  عربم با افتخار😎🤞👑
1825
نباشم ؟

خب باشه افسرده بمون پس😕

با تشکر فراوان 

شکراً

@سولنان   @برکه۱   @پریسااااااابانو دوستتون دارم گلای قشنگم😘😘

منم دوست دارم عزیز دلم

وزن اولیه 80وزن فعلی 75هدف اول 70هدف دوم 65هدف سوم 60 به امید خدا میتونم                            بامداد خمار الهه جونم مرسی که هستی                      دوستهای بامدادی عاشقتونمممممم                            خانم عزیزی که داری رژیم میگیری ایشالله به زودی به وزن دل خواهت برسی نزاری چیزی مانعت بشه هرجقدر ناراحت هرچقدر عصبانی  فقط فقط دراون لحظه به خودت فکر کن اینو برای خودم هم نوشتم چون به وزن 65 رسیدم ولی به خاطر مشکلات وزنم دوباره برگشت الان میبینم هیچی از خودم مهم تر نیست
1846
خب اینا برا همه هست منم خودم۲سال موندم پشت  کنکور چه سختی هایی که نکشیدم ولی من منظورم  ...

هی خواهر برا همه نیست امسال قبل از انتخاب رشته خودشون میدونستن کیارو تو پزشکی بنشونن ب من میگفتن فلان شهر فقط پزشکیش خالیه اونم ۷۰۰ تومن

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥
هی خواهر برا همه نیست امسال قبل از انتخاب رشته خودشون میدونستن کیارو تو پزشکی بنشونن ب من میگفتن فلا ...

آره متاسفانه برا ما بی پولا این مشکلات وجود

داره😔

خب 

اگه بزنین رصا ملک زاده میاد.ایشون از اقوام دورماهستن بعد داداشش ی پا اختلاس گره هااااا فک کن تو اررونی انقد دلار جمع کرد و توگرونی فروخت ک ی هتل تو انگلیس خرید و گف من تا پنجاه نسل بعداز خودم هنوز پول دارم میخام بگم برا اونا بنزین اینقدی چیزی نیس فکرو غم و غصه افسردگیش براماست .شما جریان شهردار صدرا رو فهمیدید .صدرای شیراز؟؟؟

1826
هی😞بابام امروز وقتی خبرو شنید خیلییی ناراحت شد 

آره بیچاره ها چکار کنن دیگه ☹️

خیر 

این اقا شهردار ی قسمت بزرگ از شیراز بودن و همین اقوام پرفسور بعد ما میدیمش و جلو ما باخدا بودن درمیورد چن وقت پیش خبرش پخش شد اونم پولارو میخورده فقط ۳۰۰ واحد مسکونه ی جای شهر خریده بود .الانم به لطف پرفسور ازادش کردن 

1718