2733
2739

من وقتی خونه تنهام درس نمیخونم اگه شوهرم باشه می خونم

یا مجرد که بودم باید مامانم حتما خونه می بود

نمیدونم چرااااااا

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برو کتابخونه 

این تیپ شخصیت های آدم های برون گرا هستن 

دقیقا تو کارگاه شخصیت شناسی دکتر بهمنی رفته بودم 

مثال این اشخاص و درمورد نحوه ی درس خوندن گفت ک این سری آدمهایی ک فقط توی جمع منطورم زمانی ک شخصی پیششون باشه بهتر درس میخونن برون گرا هستن

I'd walk straight through the bullet😏
2738
برو کتابخونه  این تیپ شخصیت های آدم های برون گرا هستن  دقیقا تو کارگاه شخصیت شناسی دکتر ...

توی کتابخونه اصلا نمیتونم بخونم چون همه ساکتن

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
هوم؟🤔 فقط باید جایی باشه که شخصی ببینه شمارو؟؟

یه نفر باشه در حال انجام یه کاری یا سر وصدا کردن باشه اکیه

مثلا مامانم خونه بود من میرفتم تو اتاقم درو می بستم درس می خوندم ولی می دونستم اون خونه هست و داره اشپزی می کنه یا نماز می خونه و...

یه نفر باشه در حال انجام یه کاری یا سر وصدا کردن باشه اکیه مثلا مامانم خونه بود من میرفتم تو اتاقم ...

🤔دلیلش چیه؟

مثلا منم تاکسی پیشم باشه غذا میخورم اما اگر تنها باشم هیچ غذایی نمی خورم مثلا چن روز هیچکس تو خوابگاه نبود ۳.۴روز در حد سیب و موز بود خوراکم فقط بعدش ک بچه ها امدن بازهم جدا اما غذا میخوردم

I'd walk straight through the bullet😏