2726
عنوان

پدرشوهرم شورشو درآورد

460 بازدید | 29 پست

دیشب به شوهرم گفتم با دوستم میرم بیرون ساعت5که از سرکار امدی برو خونه مامانت. منم5ربع کم ازخونه رفتم خونه دوستم تا7نیم برگشتم خونه پدرشوهرم دنبال شوهرم تا رفتم بالا باباش گفت کجابودی تا این موقع گفتم خونه دوستم گفت تا این موقع شب گفتم اره گفت صبح برو گفتم سرکار. گفت جمعه بروگفتم الان رفتم خب چیشده. شروع کرد غر زدن. منم اخمام هم رفت شوهرم بالا پشت بود بود امد گفتم بریم گفتم بریم مامانش گفت شام درس کردم گفتم نمیخوریم امدیم خونه خداحافظی ام نکردم. الانم1ساعته باشوهرم دعوا دارم. خیلی ناراحتم من ازشوهرم اجازه گرفتم خب چرا باید به اون جواب پس بدم اشکم درامده بود بخدا. دیگه نمیخوام ببینمشون

من با وجود تو خوشبخترینم همسرم  

میگفتی با همسرم هماهنگ کرده بودم ودیگه ام جواب نمیدادی. گریه ی بیخودی هم نکن 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گریه نکن نباید بهشون توضیح میدادی هرچی پرسید میگفتی یه بار به شوهرم توضیح دادم کافیه خاک تو سرش پدرشوهر منم اینطوریه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
میگفتی با همسرم هماهنگ کرده بودم ودیگه ام جواب نمیدادی. گریه ی بیخودی هم نکن 

اصلا نتونسم جواب عاقلانه بدم هنگ کردم اخه اصلا بهش ربطی نداشت

خب حالا روی شوهرت که تاثیری نداشته

افکارشون اینجوریه،یه چیزی گفتن،بابای خود آدمم ممکنه بگه، لازم نبود اون حرکات رو انجام بدی،سن و سالی ازشون گذشته

رفتارت خیلی زشت و بی معنی بوده

بنظر من راست میگه دیر بوده هفت اونم خونه دوست میزاشتی یه وقت دیگه دوران متاهلی خیلی فرق میکنه با مجردی  واینکه دیگه چرا قهر کردی شام نموندی هرچی باشه تدارک دیدن 

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
چرا باید واسه رفتن خونه دوستت یا هر جا به پدر شوهرت جواب پس بدی؟ بهشون رو نده دخالت کنند تو زندگی خ ...

من1سالو نیمه ازدواج کردم بخدا باراولم بود میرفتم. یه جوری غر زد انگار من هرشب میرم و دیرمیام

اصلا نتونسم جواب عاقلانه بدم هنگ کردم اخه اصلا بهش ربطی نداشت

ب هیچ جات. چرا الکی حرص میخوری ؟

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

از بس فوضولن شوهرت چرا بره خونه مامانش خب اشتباهتون همینجا بود منم هر وقت میرم جایی با شوهرم هماهنگ میکنم و میرم و میام اونم خونه اس یا میره پیش دوستاش دلیلی نداره اونا بفهمن اگه بفهمن شوهرم و پر میکنن که چرا به زنت اینقد رو میدی

خدا جونم ممنون واسه همه چی‌...
بنظر من راست میگه دیر بوده هفت اونم خونه دوست میزاشتی یه وقت دیگه دوران متاهلی خیلی فرق میکنه با مجر ...

تدارک نمیدن تاصدسال. سالی1بارم خونه دوستم نرم که اونا حساسن. وقتی شوهرم مشکلی نداره بارفتنم

2706