2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون چیزی ب نامشون کرده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 57 پست

وا بگو طلا بدم به نامم نزنی . خب اگه قرار طلا بدی برا ماشین یه پراید بخر برا خودت . اونم هر کار خواست بکنه . عجبا . فاز شوهرت چیه . 

دوستای گل در خواست دوستی قبول نمی کنم 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشین رو بخوای ۳ دانگ ۳ دانگ بزنی بستگی ب نوع ماشین داره.

هر نوع ماشینی رو نصف نصف نمی دن

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2728

من چون نصف پول جهیزیه مو دادم بهش واسه خونه خریدن اونم واسه تشکر خونه رو زد به نامم .

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2738

شوهرمن یه ماشین بیشتر نداره اونم روز اول که خرید زد بنامه من با اینکه خیلی ام گاهی بحثمون میشه. گفته خونه ام ثبت نام کنم میزنم بنامت تواگه نباشی اینابرمن ارزش نداره

من با وجود تو خوشبخترینم همسرم  

ماشین که سه دنگ سه دنگ نمیشه!!!😑😑😑

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706