1507
1482

من همش ازونا و ازین مخمل نازکا ک ی اسمی دارن نمیدونم چیه میبینم

دخترم نفسم نی نی پنبه ایم اومد بغلم😍😍😍خدایاشکرت

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436

اسی عزیزم‌اجازه هست منم عکس بافتنی پسرمو بزارم ببینین خوشگله؟؟؟؟

برا خونه دار شدنم یه صلوات بفرستین ک انشاالله سال دیگه خونه بخریم( به سلامتی انشاالله)                                      اگ صلوات فرستادین لایکم کنین تا منم به نیت شما صلوات بفرستم   (دوست گلم ک لایک میکنی منم صد درصد به نیتت دوتا صلوات میفرستم فقط لایکت نمیکنم)

من برای امسالم از این پوست های صنعتی ک حالت خز داره گرفتم. 

البته این مال شب چله ای پارسالمه شوهرم گرفت نپوشیدن الان امسال میخوام بپوشم اونام شیکه

🎀سایه ات از سره ما کم نشود حضرت یار🎀💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
1432
1474
من برای امسالم از این پوست های صنعتی ک حالت خز داره گرفتم.  البته این مال شب چله ای پارسالمه ش ...

من درشتم ازونا بپوشم باعث رعب و وحشت میشم

دخترم نفسم نی نی پنبه ایم اومد بغلم😍😍😍خدایاشکرت

حیف پول ک ب بعضی از ات اشغالا بدی

همیشه عشق باشد همیشه برکتبا باشگاه پرواز650 😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                                                        😍 من یک دختر ترکم😍

من ۲روز پیش گرفتم

جنسش میکرو مخمل

کلاه داره کلاهش خز داره

رنگشم صورتی ملایم

خیلی خوشگله

۴۰۰تومن

الهی  گاهی  نگاهی  مثلا همین الان نیگام کن  آمیییین💙💛💚💜💖بالاخره یه روز تو کوچه ما هم عروسی میشه    والا  بوخوداااااا 
1508