2726
مرگ من راست میگی؟

اهان😂😂اره عزیزم با یه اکانت دیگم بود رمزشو یادم رفت اتفاقا سرچم کنی دعای فرج احتمالا تاپیکم میاد _faranak بود اسمم 

واقعا میگم یه تاپیک زدم اینجا ک بخونیم همه خودمم همینطوری خوندم معنیشم نگا کن عالیههه 

۲۴ ساعت نشد واقعا 

حالا حاجتم یه چی بود در حد معجزه 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان😂😂اره عزیزم با یه اکانت دیگم بود رمزشو یادم رفت اتفاقا سرچم کنی دعای فرج احتمالا تاپیکم میاد _ ...

عجب همون که الهی عظم البلا و انکشف الغطا

؟

بذار امیدوارم پیداش کنم

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه
2728
آره همون دعای فرج دیگه سر صفا میخوندیم تو مدرسه 

دعاي فرج كه سر صف ميخونديم ، اللهم كن لوليك الحجه ابن الحسن.... بود كه.

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  

ختمهای من که خیلی نتیجه گرفتم :

اولیش🌺 چهل بار زیارت عاشورا رو به نیت کسامی که میدونی پیش خدا خیلی آبرو دارن بخونی و ازشون خواهش کنی تا بین شما و خدا وساطت و شفاعت کنن تا خدا حاجاتتون رو براورده کنه؛ من خودم به نیت 14 معصوم ؛ حضرت زینب , حضرت معصومه,حضرت عباس و مادر بزرگوارش حضرت ام البنین میخونم. لازم نیست به نیت چله و توی چهل روز باشه حتی میتونی توی یه روز هر چهل تاشو بخونی

دومیش 🌺دعای فرج  هست

الهی عظم البلا ....

اینم صد بار بخونی برای گشایش خیلی خوبه , اصلن معنیشو بخونی متوجه میشی , میگه خدایا زمین و اسمان بر من تنگ شده و هجوم مشکلات و....  و بعد از صاحب الزمان درخواست کمک میکنی . این دعا رو ظاهرا امام زمان به کسی برای خلاصی از اسارت اموزش دادن.

سومیش🌺 دعای توسل, اونم مثلا نیت کن به نیت 14 معصوم,  14 بار بخونی و به هر امام که میرسی از سوز دل به فارسی قسمش بدی که بین تو و خدا وساطت کنه

من خودم شدیدترین مشکلات زندگیمو با این 3 تا دعا حل کردم

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
نذر محک  صلوات برای شهید حسین خرازی شهید علی آقا شهید پلارک  دعای الهی عظم البلا که این ...

چه جالب!قبلا این دعارو شنیده بودی؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
دعاي فرج كه سر صف ميخونديم ، اللهم كن لوليك الحجه ابن الحسن.... بود كه.

اسمشو اشتباه یادمون دادن جالبه که همه مدارس به این اسم یاد دادن😐

اون دعای سلامتی امام زمانه این دعای فرجه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812