2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک اخرمو ی نیگابندازین تموم دکرا وایه های مجرب هست حتمابکارتون میادوجوابتونو پیدامیکنین

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
2456

من نمیدونم دقیقا کدومه

من چند تا دعا رو باهم خوندم

توسل خوندم

یکیشم این بود:آیت الکرسی+حمد+توحید+قدر

رو میخونیم بعد پامیشیم رو به قبله حاجت میخوایم

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

نمیدونم دعا کم میخونم 😶

اما سفره ابوالفضل رو بهش اعتقاد دارم 

خیلی خوبه ⁦♥️⁩⁦♥️⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2714
نذر محک  صلوات برای شهید حسین خرازی شهید علی آقا شهید پلارک  دعای الهی عظم البلا که این ...

مرگ بلا؟؟؟؟؟

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

ببین من مشکلاتم زیاد بود و خودمم میدونستم سریع نمیشه ولی چیزایی که من خوندم

ذکر یونسیه(لا اِله الا انت سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظالمین)

دعای نادعلی؛صلوات؛حدیث کِساء؛ذکر یا کاشِف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین(۱۳۳مرتبه)

من اینارو میخوندم و هنوزم یه سری هاشو میخونم

همه دعا هایی که معتبره حاجت میده اگه ما حاجت روا نمیشیم مشکل از خودمون,,, براورده شدن حاجات شرایط داره تا اون شرایطو رعایت نکنیم با تغییر دعا به نتیجه نمیرسیم 

میشه بر خونه دارشدن همه بی خونه ها یه صلوات بفرستین   
2706