1822
1823

اره دگه 

ماهی یه بار میرم اپی

کلا زیلت نمیزنم 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاالله ۹۹/۹/۹ دختر گلم کاملا سالم و سلامت میاد بغلم🌹 اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤ان شالله قسمت همه منتظرا❤اللهم صل علی محمد و آل محمد❤ خدایا همه رو به آرزوشون برسون🎈 میشه یک صلوات بفرستی برا سلامتی دخملم؟🥰 من هر وقت توی امضای کسی ببینم میفرستم🌸

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

برو لیزر اون تیکه قیمتی نداره و راحت میشی 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
1825
1856
فقط اون تیکه گفتنت😂😂😂

منم میخواستم بگم😉تیکه😂😂😂😂😂

واسه اینکه اینبارکوچولومو سالم بغل بگیرم دعام کنین ویه صلوات بفرستین عزیزای دل...ان شاال‍ا‍ه همگی حاجت رواباشین❤ممنونم🙏
اره مگه چیه 😐 پشمای دست خودشون بیشتر از اونه😏

خب دست با اون خیلی فرق میکنه😕😕😕بعدشم اونا مردن...ما زنیم😕 زن باید همیشه تمیز باشه بدنش😐

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
1794

والا من ماهی یبار میرم راضی ام.ی دوست خانم خعلی خعلی موآلو بود برا بیکینی رفت لیزر خیلی طول کشید ک پاک شه از مو.الان بچه دار نمیشه تخمداناش حالت سوخته شدن

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
اقا اون تیکه نیست اون اصل کاره😂😂😂😂😂😂

والا بوخودا😉😂😂😂😂😂

واسه اینکه اینبارکوچولومو سالم بغل بگیرم دعام کنین ویه صلوات بفرستین عزیزای دل...ان شاال‍ا‍ه همگی حاجت رواباشین❤ممنونم🙏
1718