2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار میگی دخترشه

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
2728

عزیزم یادمه یک تاپیکی زدی و گفتی با یک آقایی رابطه داری و ۱۷ سال ازت بزرگ تره و قبلا ازدواج کرده و جدا شده و یک بچه داره و به خاطر سنش دو دل بودی بالاخره چی شد باهاش ازدواج کردی یا کات کردی؟ البته ببخشید اگه دوست داری بگو گلم؟

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔
عزیزم یادمه یک تاپیکی زدی و گفتی با یک آقایی رابطه داری و ۱۷ سال ازت بزرگ تره و قبلا ازدواج کرده و ج ...

سلام عزیزم فعلا هنوز ازدواج نکردیم اما کات هم نکردیم خوب منو یادتون بود

سلام عزیزم فعلا هنوز ازدواج نکردیم اما کات هم نکردیم خوب منو یادتون بود

آره گلم برای من مثل خواهرم هستی تاپیک هات رو دنبال میکنم ولی عزیزم با تمام وجود تصمیم بگیر چون زندگی و ازدواج خیلی مسئله مهمی هستش اگه بتونی بری مشاوره ازدواج خیلی خوبه اونجا میتونی راهنمایی های خوبی بگیری

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔
آره گلم برای من مثل خواهرم هستی تاپیک هات رو دنبال میکنم ولی عزیزم با تمام وجود تصمیم بگیر چون زندگی ...

فدات شم آجی لطف داری، مشاور هم رفتم صحبت کردم دو جلسه هر چی خدا بخواد واقعا پول دستم بیاد شاید دوباره برم اما خودم دوست دارم زودتر تصمیم بگیرم خسته شدم از این وضع اون بنده خدا هم اذیت میشه بلاتکلیف باشه

2706