2703
2553

انشالله 

انشالله همه جون های دم بختی ک ارزوی ازدواج دارن ب حق همین شب عزیز بختشون باز بشه 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم سوره حشر واسه ازدواج هست حتما تا ۴۰ روز بخونیش شک نکن که بزودی ازدواج میکنی

من خودم واسه یه نیته دیگه عشقی نبود البته کاری بود..... و نذرم براورده نشد الانم افسردم

2714

انشاالله با کسی که خوشبختت میکنه و به صلاحته هر چه زودتر ازدواج کنی عزیزم

و لحظاتت سرشار از خوشی و آرامش باشه❤

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
چون تا الان امیدوار بودم اما الان احساس میکنم خیلی دیر شده کار از امیدواری هم گذشته داره دیر میشه&nb ...

ایشالا به زودی

از کجایی؟

اگه دوست داشتی درخواست بده می‌پذیرم    ولی در مورد موضوعات سایت لطفاً بی دلیل درخواست ندین

ان شاءالله بزودی با بهترین آدم تو بهترین زمان و مکان آشنا بشی و یکی از خوشبخت ترین خانومای دنیا بشی ؛امیدوارم این آرزو برای همه جوووونا برآورده بشه

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
من خودم واسه یه نیته دیگه عشقی نبود البته کاری بود..... و نذرم براورده نشد الانم افسردم

عزیزم لابد صلاح نبوده .یکی از فامیلام خوندش خدا شاهده سر بیست روز ازدواج کرد البته خیلی خالصانه دعا میکرد همراه زیارت عاشورا میخوند

2706