2703
2553
عنوان

شوهر قد بلندا بیان فقط 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 13753 بازدید | 239 پست
ببخشید که اینو میگم  پاشنه بلند برا زنی هست که خودش فهمیده چی کم داره زنی که با قدش میتونه فخ ...

چه ربطی به کمبود داره پاشنه بلند پوشیدن؟مدل هارو دیدین که حتی باقد ۱۹۰هم باز پاشنه بلند میپوشن؟خیلی خانوما هیتن حتی قدشون ۱۵۰پاشنه تخت میپشون خیلیام هستن قدشون ۱۷۰به بالا بازم پاشنه بلند میپوشن 

زنا بخاطر ظرافتشون وحس خوبی که اونپاشنه بلنده صرفا بخاطر زیبایی کفش های پاشنه بلند بهشون میده اونو انتخاب میکنن ربطی به کمبود نداره درکل استدلال های عجیبی دارید ولی بدونید دختراازهمون بچگی عاشق پاشنه بلندن وهیچوقتم ازش دست نمیکشن حتی اگه قدشون ۱۹۰باشه 😁ازاین عکساهم این قضیه واضحه  

این خانوم فقط پاهاش ۱/۵هست بازم پاشنه بلند پوشیده پس کمبودداشته 

پس کلا ربطی به کمبود نداره 

منم 160 شوهرم 185 از قدش راضیم خوبه ولی پاشنه بلند ک میپوشم زیاد تفاوت نداریم هرچند بازم بنظرم نرمال ...

دقیقا همینطوره منم همینو میگم منم قدم ۱۶۰نامزدم ۱۹۰

همه مردای قدبلند اطرافمم عاشق قد‌متوسط خانوماشون هستن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم  بازم زیاد کوتاه نیستی که چیکارکردی باپسره موندی هنوزم 😁

نه. 😄ترسیدم. 😂😂😂

لا اِله اِلّا اَنت سبحانک اِنّي كُنتُ مِن الظّالِمينفَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّینَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِی الْمُؤْمِنِینَ
2456
وای چرا 😐😂

آخه از تو اینستا از من خوشش اومده بود حرفاش واقعیت داشت و خیلی از رفتارامون شبیه به هم بود اما چون ریسک پذیر نیستم بیخیال شدم. 😁

لا اِله اِلّا اَنت سبحانک اِنّي كُنتُ مِن الظّالِمينفَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّینَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِی الْمُؤْمِنِینَ
چه ربطی به کمبود داره پاشنه بلند پوشیدن؟مدل هارو دیدین که حتی باقد ۱۹۰هم باز پاشنه بلند میپوشن؟خیلی ...

یخورده انتخابم برا کلمه مناسبی نبود ببخشید 

کمبود اسمش نمیشه گزاشت 

ولی حس میکنم دختری که قدش کوتاه تره تمایل بیشتری برا انتخاب کفش پاشنه بلند داشته باشع 

در هر صورت انچه که رضایت داریم و حسه خوبی بهمون میده رو باید انجام بدیم .

کسی رو نباید به خاطره سلیقه ماخذه کرد 

قهرمانا تنهان،ولی هم آرومو مشتین،هم به موقش وحشیین،جای اینکه سوراخ کنن زیرشونو ناخدای کشتین
چی بگم منم نگفتم شماحتماباید باخیلی قدکوتاهترازخودتون ازدواج کنید ولی شمانمیگید سلیقع من اینطوره شما ...

تو فکر و ذهن خودم اینو میگم 

چون بعدش تو یه رابطه ای خیلی از این بابت عذاب کشیدم 

همچین عبارتی تو جملم بکار بردم

قهرمانا تنهان،ولی هم آرومو مشتین،هم به موقش وحشیین،جای اینکه سوراخ کنن زیرشونو ناخدای کشتین
2714
175 برا مرد کوتاهه البته ببخشیدا 

اینایی که از خودم کوتاه تر میبینم پس چی هستن 

تو یه جمع ۱۰۰ نفری خیلی اتفاقی باشه اقایون مثلا فرض کنید در یک واگن مترو

شاید ۱۰ نفر بیشتر نشن که از من بلندتر باشن 

بقیه هم قد و خیلی ها کمترن از من

جالبه منم هر وقت تو ماشینیم بیشتر میرم تو بحرش  نگاهش میکنم به قد و هیکلش به نیمرخش تو دلم خداروشکر میکنم قربون صدقش میرم....

نمیدونم اونام اینجوری هستن ایا؟؟؟خیلی دلم میخواد بدونم

جالبه منم هر وقت تو ماشینیم بیشتر میرم تو بحرش  نگاهش میکنم به قد و هیکلش به نیمرخش تو دلم خدار ...

اونام همین طورن گاهی 

یادمه یه دور رفتم گل فروشی کود بگیرم برا گلدونام شوهرم تو ماشین با دخترم داشته نگام میکرده تا نشستم تو ماشین گفت به به خانوم مهندس برسونمت 😁، گفت ميدونستي خوب تیکه ای هستی 😂، حس کردم اون موقع با یه آقا گرگه دارم صحبت میکنم😁

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706