2703
2553
عنوان

شوهر قد بلندا بیان فقط 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 13753 بازدید | 239 پست
برا من مهم بود، البته همه خواستگار هام بالای 185 قد داشتن با اینکه خودم 159 قدمه ولی نمیدونم چرا همش ...

خوش به سعادتت

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه دل و قلوه ای 😍😍

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
من هیشکی  از مردم به روم نمیاره  شوهرم همش بیرون کنارم راه نمیره انگار روز اول کور بود هی ...

اینا همش به خاطر اینه ک خودت حس خوبی به خودت نداری ، وقتی خودتو دست بالا بگیری اونم کم کم این بهش القا میشه ک تو واقعا خفنی 

مثلا من همیشه میگم دخترای قدکوتاه خیلی بغلین وقتی ناز میکن خیلی دلبرتر میشن ، جوری ک الان این شده یکی از تیکه کلامای شوهرم ، یا مثلا من چشمای قشنگی دارم ، سعی میکنم بقیه ویژگیای خوبمو از زبون بقیه برای شوهرم تعریف کنم ، خداییش تا الان یکبارم نگفته ک تو قدت کوتاهه یا بقیه ایرادامو بگه درصورتیکه منم پر از ایرادم مثلا بینیم یکم پهنه خودم دوسش ندارم اما همیشه خودم جلوی شوهرم میگم که عاشق بینیمم اصلا دلم نمیخواد عملش کنم به صورتم خیلی میاد😂😂😂😁 مردا خیلی خنگن مهم اون حس خوبت به خودته

2456
ایا قد بلند بودن برای زن هم خوبه یا فقط برای مرد

من خودم بلندم بلی خوووبه.پوئن مثبته

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
ایا قد بلند بودن برای زن هم خوبه یا فقط برای مرد

من دوست داشتم 170باشم هر لباسی بپوشی قشنگ میشه الان 160😐

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2714
من دوست داشتم 170باشم هر لباسی بپوشی قشنگ میشه الان 160😐

ای قد من ۱۷۰😬۱۶۰ ام خوبه که مهم اندام 🙄

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

عکس اختلاف قدی رو گذاشتی!؟

من قدم 172 هست و به نظرم حس مثبتی ک قد خود ادم به اددم میده خیلی بیشتر از قد شوهره ینی ادم خودش قد بلند باشه خیلی حس بهتری داره تا اینکه شوهرش قد بلند باشه (البته به شرطی ک شوهر خانم قد بلنده دیگ از خودش کوتاه تر نباشه)

فقط به اختلاف قدی مون نخندین 😁

ای جان چنده قدت خانومی؟ من خودم 173 ام بنظ م خانومای کوتاه کنار مردای بلند قشنگن. یه حال بغل کردنی طور داره

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
اینا همش به خاطر اینه ک خودت حس خوبی به خودت نداری ، وقتی خودتو دست بالا بگیری اونم کم کم این بهش ال ...

😁😁😁😂😂😂

دقیقا حرفای شوهر من 

شوهرم برعکس خودشو دوست داشت اون بور من سبزه، اون موهاش صاف من فر 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706