2726
عنوان

شوهر قد بلندا بیان فقط 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 13782 بازدید | 239 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قد واسه خانم‌ها مهمه؟

بله، ترجیحا بلند تر از خودشون باشه حس حمایت شدن دارن البته بعضیا همقد میپسندن

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺

شوهرم ۳۰ سانت از من بلند تره😐

خداروشکر که دیگه با همین خصوصیت خوشبخت شدم...😑 خداروشکر🙄😑😑😑😑😑

🤕🤪

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

من نوزده سالمه تا چند وقت پیش میگفتم معیاری برا ازدواج ندارم هنو اما اخیرا دقت کردم به پسرای بلند جذب میشم تو دانشگاه. خودم 173 ام داداشام 180 اینا ولی از اونا بلندتر میپسندم

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
قد واسه خانم‌ها مهمه؟

برا من مهم بود، البته همه خواستگار هام بالای 185 قد داشتن با اینکه خودم 159 قدمه ولی نمیدونم چرا همش خواستگار قد بلند داشتم، خواستگار قبل شوهرم 199 قدش بود 😢

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
شوهرم ۳۰ سانت از من بلند تره😐 خداروشکر که دیگه با همین خصوصیت خوشبخت شدم...😑 خداروشکر🙄😑😑😑😑😑 ...

😂😂😂😂من از تو کم تر خوشبختم ازم ۱۷سانت بلندتر ☹

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706