1676
1605
عنوان

شوهر قد بلندا بیان فقط 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 3406 بازدید | 239 پست

من نوزده سالمه تا چند وقت پیش میگفتم معیاری برا ازدواج ندارم هنو اما اخیرا دقت کردم به پسرای بلند جذب میشم تو دانشگاه. خودم 173 ام داداشام 180 اینا ولی از اونا بلندتر میپسندم

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

قد واسه خانم‌ها مهمه؟

برا من مهم بود، البته همه خواستگار هام بالای 185 قد داشتن با اینکه خودم 159 قدمه ولی نمیدونم چرا همش خواستگار قد بلند داشتم، خواستگار قبل شوهرم 199 قدش بود 😢

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
1677
شوهرم ۳۰ سانت از من بلند تره😐 خداروشکر که دیگه با همین خصوصیت خوشبخت شدم...😑 خداروشکر🙄😑😑😑😑😑 ...

😂😂😂😂من از تو کم تر خوشبختم ازم ۱۷سانت بلندتر ☹

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .          کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1668
خخخخ چه باحال گفتی

نمک کی بودم مننننن😊

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍
برا من مهم بود، البته همه خواستگار هام بالای 185 قد داشتن با اینکه خودم 159 قدمه ولی نمیدونم چرا همش ...

خوش به سعادتت

ماهی🌙به خدا دلیل زیبایی این راهی خوشبحال من که طُ با دلم❤ همراهی💑طُ خودت شاهی😊جان جانانی💖نکند بادل من نمانی👆وای از چشم جادوگرتو کاش من بنشینم برتو ای جان💋که تو تاج سری، پیشا نیمه ی دیگری، جانم❤😘طُ چه خوش نشسته ای به قلب ویرانم، از همان لحظه که  دیدمت پریشانم☠️ جانم،لحظه ای بدون تو من نتوانم💕💕

چه دل و قلوه ای 😍😍

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
من هیشکی  از مردم به روم نمیاره  شوهرم همش بیرون کنارم راه نمیره انگار روز اول کور بود هی ...

اینا همش به خاطر اینه ک خودت حس خوبی به خودت نداری ، وقتی خودتو دست بالا بگیری اونم کم کم این بهش القا میشه ک تو واقعا خفنی 

مثلا من همیشه میگم دخترای قدکوتاه خیلی بغلین وقتی ناز میکن خیلی دلبرتر میشن ، جوری ک الان این شده یکی از تیکه کلامای شوهرم ، یا مثلا من چشمای قشنگی دارم ، سعی میکنم بقیه ویژگیای خوبمو از زبون بقیه برای شوهرم تعریف کنم ، خداییش تا الان یکبارم نگفته ک تو قدت کوتاهه یا بقیه ایرادامو بگه درصورتیکه منم پر از ایرادم مثلا بینیم یکم پهنه خودم دوسش ندارم اما همیشه خودم جلوی شوهرم میگم که عاشق بینیمم اصلا دلم نمیخواد عملش کنم به صورتم خیلی میاد😂😂😂😁 مردا خیلی خنگن مهم اون حس خوبت به خودته

ایا قد بلند بودن برای زن هم خوبه یا فقط برای مرد

من دوست داشتم 170باشم هر لباسی بپوشی قشنگ میشه الان 160😐

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
من دوست داشتم 170باشم هر لباسی بپوشی قشنگ میشه الان 160😐

ای قد من ۱۷۰😬۱۶۰ ام خوبه که مهم اندام 🙄

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .          کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1651