1464
1411
عنوان

شوهر قد بلندا بیان فقط 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 3042 بازدید | 239 پست

من نوزده سالمه تا چند وقت پیش میگفتم معیاری برا ازدواج ندارم هنو اما اخیرا دقت کردم به پسرای بلند جذب میشم تو دانشگاه. خودم 173 ام داداشام 180 اینا ولی از اونا بلندتر میپسندم

یا برگرد یا آن دل را برگردان🍂🍂

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

قد واسه خانم‌ها مهمه؟

برا من مهم بود، البته همه خواستگار هام بالای 185 قد داشتن با اینکه خودم 159 قدمه ولی نمیدونم چرا همش خواستگار قد بلند داشتم، خواستگار قبل شوهرم 199 قدش بود 😢

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
1473
شوهرم ۳۰ سانت از من بلند تره😐 خداروشکر که دیگه با همین خصوصیت خوشبخت شدم...😑 خداروشکر🙄😑😑😑😑😑 ...

😂😂😂😂من از تو کم تر خوشبختم ازم ۱۷سانت بلندتر ☹

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1485
خخخخ چه باحال گفتی

نمک کی بودم مننننن😊

فقط 45 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍
برا من مهم بود، البته همه خواستگار هام بالای 185 قد داشتن با اینکه خودم 159 قدمه ولی نمیدونم چرا همش ...

خوش به سعادتت

❤الی امی الغالیه، شکراً لک لانک انتی امی ، امی انتی یا جَنت قلبی و فَرحت عمری، انتی النَعمه الی اشکرُ ربی علیها کُلَ یوم، انتی جَنتی فی هذه الدنیا و حُضنک هو وطن، امی انتی وَحدَک تعملین ماذا اُرید قَبل ان اَتکلم ، انتی وَحدک مِن یسهر ویتعب مِن اَجل راحتنا ، واقول بالختام ربی اَحفظ امی بِعینک التی لاتنام❤             ۹۸/۸/۳ساعت ۸ونیم صبح روز جمعه هوا عالیه😊
من هیشکی  از مردم به روم نمیاره  شوهرم همش بیرون کنارم راه نمیره انگار روز اول کور بود هی ...

اینا همش به خاطر اینه ک خودت حس خوبی به خودت نداری ، وقتی خودتو دست بالا بگیری اونم کم کم این بهش القا میشه ک تو واقعا خفنی 

مثلا من همیشه میگم دخترای قدکوتاه خیلی بغلین وقتی ناز میکن خیلی دلبرتر میشن ، جوری ک الان این شده یکی از تیکه کلامای شوهرم ، یا مثلا من چشمای قشنگی دارم ، سعی میکنم بقیه ویژگیای خوبمو از زبون بقیه برای شوهرم تعریف کنم ، خداییش تا الان یکبارم نگفته ک تو قدت کوتاهه یا بقیه ایرادامو بگه درصورتیکه منم پر از ایرادم مثلا بینیم یکم پهنه خودم دوسش ندارم اما همیشه خودم جلوی شوهرم میگم که عاشق بینیمم اصلا دلم نمیخواد عملش کنم به صورتم خیلی میاد😂😂😂😁 مردا خیلی خنگن مهم اون حس خوبت به خودته

1474
ایا قد بلند بودن برای زن هم خوبه یا فقط برای مرد

من دوست داشتم 170باشم هر لباسی بپوشی قشنگ میشه الان 160😐

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
من دوست داشتم 170باشم هر لباسی بپوشی قشنگ میشه الان 160😐

ای قد من ۱۷۰😬۱۶۰ ام خوبه که مهم اندام 🙄

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1508