1676
1605
عنوان

شوهر قد بلندا بیان فقط 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 3397 بازدید | 239 پست

عکس اختلاف قدی رو گذاشتی!؟

من قدم 172 هست و به نظرم حس مثبتی ک قد خود ادم به اددم میده خیلی بیشتر از قد شوهره ینی ادم خودش قد بلند باشه خیلی حس بهتری داره تا اینکه شوهرش قد بلند باشه (البته به شرطی ک شوهر خانم قد بلنده دیگ از خودش کوتاه تر نباشه)

اینا همش به خاطر اینه ک خودت حس خوبی به خودت نداری ، وقتی خودتو دست بالا بگیری اونم کم کم این بهش ال ...

😁😁😁😂😂😂

دقیقا حرفای شوهر من 

شوهرم برعکس خودشو دوست داشت اون بور من سبزه، اون موهاش صاف من فر 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522
نه پاهای کشیده خیلی خوبه👌

اره خوب اما باز هم کوتاه نیستی جزو خانم های متوسطی 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .          کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1668

۱۸۷ بلند حساب میشه؟؟؟ یا تو نی نی سایت دو متر بیشتر بلنده

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤  خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن ❤تیکر تولد گل پسرم
هیز کی بودی تو 😂😂😂😂

میگم چرا ترکید😐

ماهی🌙به خدا دلیل زیبایی این راهی خوشبحال من که طُ با دلم❤ همراهی💑طُ خودت شاهی😊جان جانانی💖نکند بادل من نمانی👆وای از چشم جادوگرتو کاش من بنشینم برتو ای جان💋که تو تاج سری، پیشا نیمه ی دیگری، جانم❤😘طُ چه خوش نشسته ای به قلب ویرانم، از همان لحظه که  دیدمت پریشانم☠️ جانم،لحظه ای بدون تو من نتوانم💕💕
فقط به اختلاف قدی مون نخندین 😁

اسی....میگی نخندیم ولی خودت میخندی خب🙃

بِزَن بارونِ نَم نَم.... خیس بِشَم آرومو کَم کَم... اِی ببار رو صورتِ مَن‌‌‌... تابِشَم آروم یِکَم مَن..!!! 😊😊♥️♥️
😁😁😁😂😂😂 دقیقا حرفای شوهر من  شوهرم برعکس خودشو دوست داشت اون بور من سبزه، اون موهاش صاف ...

من انقد خودمو دوس دارم و الکی هی از خودم تعریف میکنم ک اون بیچاره دچار کمبود اعتماد به نفس دربرابرم شده 😂😂بیشتر از قیافه و قد ، ناز وعشوه و سیاست رو مردا تاثیر داره قیافه براشون عادی میشه

1651