عنوان

این اخلاقم بده؟

128 بازدید | 14 پست

هرکی باهام هر رفتاری داشته باشه دلخورم بشم به روم نمیارم بهش نمیگم ولی بعدا تو رفتارای خودم ی جورایی تلافی میکنم که دلم خنک میشه ی جورایی با هرکی مث خودش

آیا این بده؟این خوبه که بهشون بگم ؟مثلا باید میگفتم مادر شوهرم چرا تولدمو تبریک نگفتی چرا ی کادو کوچیک ندادی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینکه عالیه ،،البته اگه طوری باشه که طرف مقابلت بفهمه

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!

مثلا من خودم شوهرم یک ماه بیمارستان بود 

یکی از فایمیلای نزدیکم یه زنگ نزد حالشو بپرسه در صورتی که قبلا براش خیلی کارها کرده بودم 

هیچ گله ای نکردم  تا چند وقت پیش خودش مریض شد افتاد بیمارستان‌ منم اصلا حالشو نپرسیدم چند روز پیش یه مهمونی دعوت داشتیم بهم گفت خیلی بی معرفتی که حالمو نپرسیدی منم گفتم چرا دیگه بهت زنگ زدم  گوشیت نگرفت گفت به کدوم خطم زنگ زدی  گفتم به همون خطی زنگ زدم که با اون زنگ زدی حال شوهرمو پرسیدی  

انقدر کیف کردم 

از این تلافی ها زیاد  کردم😊😊

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک‌.....  
2706