1507
1411
اخه پولدار معمولي هم نيستن خيلي ي ي پولدارن كه اينجور خونه هايي دارن

تظاهره نصفش باور نکن عزیزم زوم نشو فداتشم همشون معمولین دنیای مجازی همینه 😶

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

اخه پولدار معمولي هم نيستن خيلي ي ي پولدارن كه اينجور خونه هايي دارن

نه بابا همشون نه خیلیا خونه خودشون نیس مگه چقدر پولدار تو این مملکته اکثرا معمولی هستن 

خدایا داده ونداده ات راشکر
1473
اسنپ چت ازت حوری میسازه زاویه سازی فک بینی و همه چی هم انجام میده چشاتم درشت میکنه

اره من دیدم چونه رو نوک تیز میکنه صورت وبینیو کوچیک ولاغر وسیاهی چشمو درشت میکنه 

من کلا میرم تو اینستا میخوام خونه زندگیمو قیافمو خودمو شوهر نداشتمو آتیش بزنم😹

بابا اتیش نزن اینارو من بدون ادیتم دیدم عکس بدون ادیتشونم گذاشتن وحشت کردم 

1334
سبک زندگی اونها اون شکلیه دیگه کدوم ما وقت داریم صبح تا شب جلو اینه باشیمو به فکر اینور اونورمون ا ...

حالا مردا اونارو ميبينن نميگن كه عمل كرده با به خودش رسيده يا پولدارن وقتشون ازاده تازه فكر ميكنن حتنا اونا با سليقه ان كه خونشون ابنجوريه

1476
نه بابا همشون نه خیلیا خونه خودشون نیس مگه چقدر پولدار تو این مملکته اکثرا معمولی هستن 

با اين تبليغات ديگه حتما به همين سطح ماليم رسيدن خيلي درامد دارن

اینستاگرام یه ویترینه ۹۰ درصد این عکسا از زندگی و خودشون فیکه

آره واقعا الان خونه سحر الهی و دیدید؟ ب خودش اونقد میرسه تو یه خونه کاملا ساده حتی ساده تر از خونه های من و شماها

کلی به خودشون میمالن الان همه گریم دارن روصورتشون بعدشم کلی ادیت و افکت و فتوشاپ و....من حتی دیدم کسایی روکه واسه عکس گذاشتن تو اینستا لباساشونو ازاینو اون میگیرن ....هیچوقت ظاهرزندگی دیگرانو باباطن زندگی خودت مقایسه نکن 

1508