1464
1411

شوهرمو میگم

عاقا من یه اخلاقی دارم در طول یه ماه چهار پنج روز ازش بیزارم بعد دوسش دارم بعد چهار پنح روزم علاقم انچنان فوران میکنه هاااا عجیب حالا الان اونجورم فدااااش شم من

شماهام اینجورید؟ یا من یه تختم کمه😉

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1517

امان از دست هورمووووون😏😏

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.
1485
اگر زن باشی میدونی همه مون اینجوری میشیم

عهههه

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪
شب جمعه شده  تاپیک قبلی از اولین بوسه بود  اینم از این  برو گازش بگیر خو

خخخ نیستش بزار بیاد

1476

یه دوره درمان حسابی لازم داری. بیچاره شوهرت نمیتونه پیش بینی کنه الان تو چه حسی هستی. شوهر منم همینجوری بود. خیلی بده اینجوری. بیشتر دعواهامون سر همین چیزا بود

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
کارت از تخته گذشته

وااای نگو😂

وااای نگو😂

در مورد کاهش وزنت ميگي؟

یبار مهمون داشتیم.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                                                                                            دوستای مهربونم 💜ممنون میشم اگه برای حاجتام، یدونه صلوات بفرستین 😍   1_خریدنِ یه خونه ی دوخواب که  مال خودمون باشه و مستقل بشیم❤️    2_شفای مریضایی ک تو فامیلم هست❤️و همچنین بقیه ی مریض ها     3_آمرزش روحِ پدرم وسلامتیِ خانواده ام❤️    4_ خدای مهربون،بوَقتِش،بهم یه بچه ی سالم وصالح بده❤️🙏 5_ارتقاء شغلی همسرم♥        و از همه مهم تر،ظهور امام زمان😍😍       اگه خواستين بفرستين،واسه همش يدونه کافيه عزيزاي من،ممنونم😍😍❤❤    مرسی از محبتتون خواهرای مهربونم😍
1508