2737
2739
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1813 بازدید | 185 پست
همه چی طبیعیش منم ۱۰۰ بار اینو شنیدم اگر این طوریه به جای عمل قلب باز چای ترش بخوریم طبیعی بهتره&nbs ...

موافقم 

بعضیا سریع بچه رو میارن ولی من یکی ۱۲ ساعت درد وحشتماکککککک‌ کشیدم . 

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلن خواستم با این تاپیک تصمیم بگیرم بدتر گیج شدم

منم همچین تاپیکی زدم گیج شدم بخدا

ببین بدن همه ی ماباهم فرق داره ممکنه یتفرزایمان طبیعی خخخخخیلی خوبی داشته باشه بگه طبیعی یکی سز توب بگه سزارین یا برعکس 

توکل برخدا کن 

انشالله که هممون هرچی صلاحمونه بشه وراحت وخوب زایمان کنیم

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟
2731
اقتادگی مثانه یکیش که الان من باش درگیرم  گشادی واژن  کمر درد . از بس عدر مبخوام زور میز ...

به خدا إدم معذرت ميخوام يه يبوست ميگيره تا يه روز بدن درد داره چه برسه به زايمان 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
😂😂😂😂

نمیخواستم بگما ولی چون استارتر پرسیده بود شکلش تغییر میکنه یانه دیگع گفتم😁😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
سلام من هنوز خودم مادر نشدم ولی الان چند سالی هست که دارم دقت میکنم و بعضی وقتا مطالب علمی راجع به ...

ببین بهت میگم همه ی اینا چرته من و یکی از آشناها با هم زایمان کردیم من سزارین اون طبیعی دقیقا برعکس این مطالب برای ما پیش اومد

من تابحال زایمان نکردم ولی  قبلا سابقه ی عمل جراحی داشتم  خیلی سخته  دخترعموم سزاری ...

با روش بی حسی از کمر بوده؟بیهوشی فکر کنم کمر درد نداره

وا پس من به دکترم میگفتم طبیعی نمیخام کمر درد دارم

عزیزم کمی راجع به اپیدورال میشه بگی؟ یا اگه خاطره ی زایمان گذاشتی برم بخونم

اره عزیزم خاطره زایمانم هست تو تاپیکهام

سوال خاصی اگر داری بپرس

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من بیمارستان مصطفی خمینی میرم میگن سزارین انجام نمیدن ولی اگه نتونی طبیعی ادامه بدی هم اذیتت نمیکنن ...

راستش دوستم طبیعی زایمان کرد ب منم میگف طبیعی

ولی گف بخای نخای بعدش گشادمیشی مخصوصابعد زایمان دوم وسوم

مطمئنا شکل واژن هم عوص میشه

مگراینکه بچه بیاری بهدش عمل کنی

ی دوستی داست زنداداشم هی میگف بعد طبیعی ک بخیه م زدن تنگ شدم وای فلان وبهمان.

چندروز پیش زنداداشم میگفت دنبال شیاف تنگ کننده واژنه گفتم ا؟

مگ تنگ نبود

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸

طبیعی💪

من دوتازایمان طبیعی داشتم ازهردوهم راضی بودم

طبیعی ازاسمش مشخصه چیزیه که خداآفریده

عوارضشم نسبت به سزارین کمتره بعدزایمانم راااحت بچتوبغل میگیری خودت پامیشی میشینی کاراتومیکنی

ولی سزارین یکی بایدزیربال وپرتوبگیره

بعدزایمان ورزش واژن هست دکتراآموزش میدن خودشون

من تاچهل روزانجام دادم بعدچهل روزکه رابطه داشتیم انگاردفعه اولم بوددقیقامثل قبل بود

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
سلام من هنوز خودم مادر نشدم ولی الان چند سالی هست که دارم دقت میکنم و بعضی وقتا مطالب علمی راجع به ...

ببخشید ولی لطفا علمی بفرمایید رابطه ی هوش و زایمان طبیعی چیه؟ 

بچه در طبیعی هوشیارتر به دنیا میاد نه باهوش تر 

در طبیعی بیشتر به بچه هاشون محبت میکنن اما سزارین نه؟!!!!

2706