1464
1411
عنوان

نظرتون در مورد این اسم کردی چیه

133 بازدید | 25 پست

دیار

پسرانس

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

بدک نیس

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی ام کورد دوستان عزیز ممنونم که این مدت در حقم دعا کردید تا طعم مادر شدن رو بچشم..یکسال و ۵ ماه اقدام بودم بایک سقط.و دقیقا روز تولد شوهرم ازمایش بتام مثبت شد..فندق مامان خوش اومدی....تو رو خدا مث اون بار نزار قلبت از کار بیفته...بتپ که مامان با وجود تو قلبش میتپه....❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

دیار اگه به معنی شهر و دیار باشه که فارسیه

معنی زیبایی هم نداره 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 
8

اسم شادابو همرازم نظر بدید 

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

دیار ور زبان کوردی . معنی اشکار...واضح...مشخص..و در زبان فارسی ب معنای سرزمین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی ام کورد دوستان عزیز ممنونم که این مدت در حقم دعا کردید تا طعم مادر شدن رو بچشم..یکسال و ۵ ماه اقدام بودم بایک سقط.و دقیقا روز تولد شوهرم ازمایش بتام مثبت شد..فندق مامان خوش اومدی....تو رو خدا مث اون بار نزار قلبت از کار بیفته...بتپ که مامان با وجود تو قلبش میتپه....❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
1476
دیار ور زبان کوردی . معنی اشکار...واضح...مشخص..و در زبان فارسی ب معنای سرزمین

اره 

با چ حرفی؟؟کوردی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1514