2726

• منم منم می‌کند و از موفقیتش در 
  • جذب زنان می‌گوید
  • برای رابطه و طرف مقابلش وقت و انرژی نمی‌گذارد
  • رفتارش محترمانه نیست
  • می‌خواهد همیشه نقش اول داستان باشد
  • احساسات دیگران برایش مهم نیست
  • حس مالکیت شدید دارد و طرف مقابل را کنترل می‌کند
  • به ندرت مسئولیت کنش‌ها یا واکنش‌هایش را به عهده می‌گیرد
  • از کسانی که "مدل" او نیستند خوشش نمی‌آید، حتی شریکش
  • با شوخی و طعنه و کنایه نمک روی زخم بدرفتاری‌اش می‌پاشد
  • اولویت برایش رضایت و میل جنسی خودش است
  • دروغ می‌گوید
  • از درگیری پرهیز می‌کند
  • تفرقه می‌اندازد و حکومت می‌کند
  • زبان‌باز و زبان‌ریز است
I'd walk straight through the bullet😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی از درگیری پرهیز میکنن؟؟؟ این چطور آزارگری هس؟؟

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2728

یعنی دقیقا همین امروز در مورد این مسئله داشتم مشاوره میدادم.اوف.

دقیقا شوهر این خانوم همین خصوصیات رو داره.اینجور آدما حاضر نیستن برن روان پزشک یا مشاوره

کارشناس ارشد حقوق قضایی

همشو تجربه کردم

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
یعنی چی از درگیری پرهیز میکنن؟؟؟ این چطور آزارگری هس؟؟

حس میکنم منظور آزار روانی هست بعضی هاشون از لحاظ روانی طرف و آزار میدن 

فک کن یکی گند بزنه بهت بعد بخوای باهاش صحبت کنی یا درگیری لفظی برای حرص دادن طرف بکشه کنار و محل و ترک کنه 

خودش یه نوع آزار روانی حساب میشه

I'd walk straight through the bullet😏

شوهر خواهرمه کلا بی مسئولیته بچه رو نمیره از مدرسه بیاره خونه من مجرد بودم مسئول این کار بودم 

خاله دلسوز

تمسخر!!!! همه رو همه چیز رو مسخره می کنه 

جلوی دیگران خوش رو و خوش مشرب توی خونه تلخ و ناسازگار 

خدا نصیب هیچ کس نکنه

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
2706