2726
عنوان

با مترو میشه رفت بهشت زهرا ؟

8229 بازدید | 26 پست

بعد اگه میشه چجوری میشه رفت قطعه های مختلف ؟ بدون ماشین 

مترو جمعه ها تا ساعت چند بازه ؟ از ساعت چند بازه ؟ 

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️

با مترو می شه رفت.

ولی اونجا ون و تاکسی داره که می بره قطعات.

مثل هر روز 6 صبح تا 10 شب

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

باید حرم امام پیاده شی دیگه 🤔

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا بهشت زهرا ك ميشه با مترو رفت

تو بهشت زهرا بايد با ون بري سر قطعه ها

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
باید حرم امام پیاده شی دیگه 🤔

توو خود بهشت زهرا هم دیدم ایستگاه داره

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
تا مترو ك ميشه با ماشين رفت واي تو بهشت زهرا بايد با ون بري قطعه هارو

اااا پس من از خونه تا مترو برم 

بعد برم بهشت زهرا 

بعدش ون هست برای همه قطعه ها ؟ چ قدیم چ جدید 

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️
توو خود بهشت زهرا هم دیدم ایستگاه داره

نمی‌دونم 😬 من سه سال پیش تهران دانشجو بودم 

در این حد بلد بودم 😅😅

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
نمی‌دونم 😬 من سه سال پیش تهران دانشجو بودم  در این حد بلد بودم 😅😅

ای جانم.

ان شالله سلامت باشی

2706