1507
1482
عنوان

جواب من ب پدر شوهرم

365 بازدید | 48 پست

این چندمین بارشه که میگه من قیافم خیلی خوبه قدمم بلنده در کل خیلی همه جا بهم میگن خوشگل اما سبزه ام حالا من یه جاری دارم اون سفیده سفیده اما صورتش زشته و قدشم کوتاهه.

خلاصه هوا خوب بود مارفته بودیم کوه بعد همه گفتن این چه جاییه انداختید افتابه میسوزیم پدر شوهرمم یه نگاه بهم انداخت بایه پوزخند گفت تو که سیاهی هیچیت نمیشه یهو جاریمم زد زیر خنده خنده ی شدید والا منم وایسادم خندش تموم شد یه لبخند گشاد دندون نما زدم سرمو گرفتم اسمون یه بوس برا خدا فرستادم گفتم فدایی داری خدا جون قده بلند صورت صاف گوله نمککک افتابم که نمیسوزونتم چی ساختی خداااا 

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

تازه من جاریم دندون لمینت دماغشم عمله بازم زشته 

دماغ کوچیک و دندون ردیفم گفتم با خنده ب خدا😂

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

طفلک جاریت که تگفته تیکه به اون انداختی بهتر بود جواب پدر شوهرت رو میدادی...

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی کمالاتی انسان از سخن پیدا شود...پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود...!                                       💜 برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه دونه صلوات میگی؟💜

افرین👍

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
1485

خوب گفتی آفرین 😂😂😂😂

🥰 من در رقابــــت با هیچ ڪس نیستـــم 😊 در مسابقه با خودم تـلاش میکنـــم 🤩 هیچ رغبتی ندارم به هر نحوی وارد بازی بهتــــر بودن از کسی شوم و تنها هدفــم این است ڪه بهتــــر از گذشته ام شوم 🤩 پیشـــرفت کنم 🥰 من این هســـتم 😃 من آزادم💃
طفلک جاریت که تگفته تیکه به اون انداختی بهتر بود جواب پدر شوهرت رو میدادی...

بابا از خنده ریسه میرفت عنتر خانوم منم زدم تو ذوقش

استارتر امیدوارم ناراحت نشی ولی واسه اینکه از خودت تعریف کنی از یکی دیگه بد نگو.

همه میبینن کی خوشگله کی زشته ... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی کمالاتی انسان از سخن پیدا شود...پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود...!                                       💜 برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه دونه صلوات میگی؟💜
1474

اول اینکه کاملا مشخصه مغرضانه گفتی جاریت زشته هیچ خلق خدایی زشت نیست 

رفتار جاری و پدر همسرت هم خیلی بد بوده 

لنتیایه‌جوری قیافه گرفتن، انگارواسه سیاکارمیکنن😂کامنت مادرشوهریت‌رو بزار بابا چریک...😂 آهان! آدم فروشی شغل نیست متوهم جان، بی‌صفتیه خب؟!😉😄
هزاران بوس روی لپای نمکیت😍

فداااات😍

بابا از خنده ریسه میرفت عنتر خانوم منم زدم تو ذوقش

باز خودت بهتر میشناسیش عزیزم چی بگم.

من خداروشکر فعلا جاری ندارم ولی در اینده نزدیک جاری دار میشم...

1
5
10
15
20
25
30
35
40

رو ب جاریت میکردی میگفتی کسیکه لمینیت میکنه حتی سوراخ لایه اوزونم خنده داره😄😄

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه
1508