2737
2734

محمد طاها 4سالشه و به خاطر حساسیت به غذای خاصی فلج شده و تا چند وقت پیش فلج کامل بود و نمیتونست حتی غذاشو ببلعه و با لوله بهش غذا میدادن

از 2سال و خرده ای اینطور شده

الان خداروشکر چند وقتیه که بهتره و میتونه غذاهای نرم رو ببلعه

لطفا براش دعا کنید که سلامتیشو بدست بیاره و هم دل پدر مادرش و هم دل ابجیش شاد بشه

چون خواهرش خیلی غصه میخوره و میگه چرا داداشم نمیتونه باهام بازی کنه؟ کلی از برادرش پرستاری میکنه

شهادتت مبارک سردار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا خودش کمک‌کنه زودتر خوب شه به حق پنج تن

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بحق صاحب امشب انشالله شفا بگیره🙏

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2738

امیدوارم خدا بحق این شب عزیز شفاش بده

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

چ حس بدی پیدا کردم چقد غم انگیزه بچه 4 ساله نتونه بازی کنه. منم یه بار خیلی کوچیک بودم چشمام عفونت کرده بود شدید، پلکام بسته شده بود هیچ جا رو نمیدیدم رسما تا چند هفته کور شده بودم و نمیتونستم بازی کنم. الان یه لحظه یادم اومد😭

طفلکی،،نمیدونی به چی حساسیت داشته؟

والا ازمایشاتش رو فرستادن خارج از کشور تو چند تا کشور ولی یسری جوابش نیومده یسریام که اومده باید تجدید بشه، هزینهاش خیلی بالاست

خود مادرش میگه شاید توت فرنگی نشسته چیده از تو حیاط خورده

شهادتت مبارک سردار
والا ازمایشاتش رو فرستادن خارج از کشور تو چند تا کشور ولی یسری جوابش نیومده یسریام که اومده باید تجد ...

یه خانومی اینجا چند وق پیش همینجوری شد ۴تا بچه داشت یه مدت همش تو ای سیو بستری بود اونم دکتر میگفت مطمینا یه میوه نشسته خورده یه ویروس وارد بدنش شده

2706