2703
2553
عنوان

خیانت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1475 بازدید | 80 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اره راست میگه  حموم رفتنشم اتفاقی بوده😐

همین منو اذیت میکنه میگم چرا حموم رفتی میگه به خدا بدنم کثیف بوده گفتم دختره بیاد بو گند ندم وگرنه ژیلت نزدم جایی رو

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 
حیف کثافت که نثار این حیوون کنی... قوی باشی هااا خودتو نباز شجاع باش...تو باید ب خودت متکی باشی قوی ...

اون به من میگه بگو غلط کردم حالا رفته میگه شنبه میام نباشی هری برو

2714

ماشالله چه کاراگاهی هستی شما🙂

چقدر وقیح که همون اول اومده به شما گفته که یکی پیشنهاد بیشرمانه داده و ...

لحظه ای درنگ نکن برای جدایی 

ببخشید از مردی فقط نرینگیش به بعضیا رسیده 😐😐

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
کاش یکی رو داشتم جای من حرف میزد شک نمیکرد 

عزیزم بیا درخواست بده آیدی تلگرامشو بهم بده براش ویس بفرستم با صدای خودم اگه خواستی امتحانش کنی من هستم

اون که داد انقد حرص منو گ..م.   اون که گ..د همه قصمو گ..م
من که بهش مشکوک شدم و فکر نمیکنم فقط از رو کنجکاوی میخواسته بره اسی الان بارداری؟ با هم رابطی نداری ...

چرا  دارم دکتر گفت جفتت پایینه رابطه رو قطع کن اومدم خونه بهش گفتم گفت نه امروز باشه از فردا گفتم اشکال نداره فرداش هیچی پس فرداش این جریان پیش اومد ظهر که اومد گفت بهم پیشنهاد بی شرمانه شده سریع بردمش تو اتاق گفتم به درک بارداری یعنی همه جوره کنارشم هیچ کمبودی نداره از طرف من حتی غذا درست کردنم خونه ام لباس پوشیدنم شدم یه عروسک جلو ماشین که با حرکت ماشین میچرخه کاملا بیشخصیت بی هویت از خودم دیگه هیچی ندارم هرچی اون بگه 

2706