2726
عنوان

خیانت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1483 بازدید | 80 پست

کثافتشو نمیدونم ولی خیلی اوسکوله

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نوالا دخترم

کاملا واضح هست😒

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728
چه وقیح😐 بگید  اگه فکر من و زندگیمون  نیستی به جهنم، خودت ایدز میگیری بدبخت مگه آدم ندید ...

میگه نمیرفتم س ... س کنم میخواستم فقط بدونم کیه

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 
الان اینطوری شدن 

این دیگه اخرشه 

حتا واسش مهم نبوده طرف کیه شاید اصلا اشنا باشه شاید مریض باشه 

این شوهرش دیگه یاخیلی داغ یا رابطه ای با هم ندارن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
میگه نمیرفتم س ... س کنم میخواستم فقط بدونم کیه

به نظرم راست گفته

مگه اینکه انقد گاگول باشه که بیاد به تو بگه اولش،بعد هم ندیده و نشناخته بخاد بره با طرف بخوابه؟!!خیلی غیرمنطقیه

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
واقعا کارت زشت بوده، پیغمبر نیس که خودتو جای اون بذار، من جاش بودم سریع پرونده طلاقتو میپیچوندم

اولین کسی هستی بهش حق میده چی بگم شایدم حق داشته هنگ کردم الان قدرت تشخیص دیگه ندارم

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 
2706