1507
1411
عنوان

خیانت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 80 پست
چقد نامرده😔😔حاضرم شوهرم بمیره ولی خیانت نکنه

منم دقیقا میگم بمیره بعداز یه سال یادم میره ولی خیانت جاش روقلب آدم تا ابد هست 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 
واااای ...چقد هیجانی ...کاش منم بودم  چی کف کرده بود خخخخخ

کاش یکی رو داشتم جای من حرف میزد شک نمیکرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

اره راست میگه  حموم رفتنشم اتفاقی بوده😐

همین منو اذیت میکنه میگم چرا حموم رفتی میگه به خدا بدنم کثیف بوده گفتم دختره بیاد بو گند ندم وگرنه ژیلت نزدم جایی رو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436
حیف کثافت که نثار این حیوون کنی... قوی باشی هااا خودتو نباز شجاع باش...تو باید ب خودت متکی باشی قوی ...

اون به من میگه بگو غلط کردم حالا رفته میگه شنبه میام نباشی هری برو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وا انقدر وقیح حرف میزنه واقعا!!!

کاش میشد صداشو میفرستادم که پشت تلفن چه وقیحانه میگه تو عذر خواهی کن وکلا بی حیاس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1334

ماشالله چه کاراگاهی هستی شما🙂

چقدر وقیح که همون اول اومده به شما گفته که یکی پیشنهاد بیشرمانه داده و ...

لحظه ای درنگ نکن برای جدایی 

ببخشید از مردی فقط نرینگیش به بعضیا رسیده 😐😐

ببخشید رک میگم کارت احمقانه بوده 

در این شب سرد و تاریک.زمستانی از تو مینویسم و از تو میگویم ،اری از تو که حتی یادت روشنی بخش لحظه های بی کسیم می شود ،ای غریب شهر غربت کجایی ؟در کدام گوشه ی این شهر به یاد مادرت روضه ی پشت در را زمزمه میکنی ؟کجا نغمه ی ای وای مادرم سر میدهی و با چه کسی درد تنهاییت را تقسیم میکنی ،عزیز جانم فردا جمعه است زماد میعادمان ،میشود صبحدم که چشمان بی فروغم را باز میکنم صورت زیبای تو اولین تصویر پیش روی دیدگانم باشد؟بس است تنهایی ،بس است بی تو زیستن ،حرامم باد ذره ذره ی هوایی که بی تو نفس میکشم ،حرامم باد هر جرعه ابی که بی یاد جد غریبت مینوشم ،صاف و ساده بگویم آقا خیلی دلتنگت هستم ،دنیا پر از غم و.کینه و دشمنیست و تو هنوز نیامدی .راستی اقا صدای زجه ی مادران بی کودک را میشنوی که در فراغ فرزندشان در تب.و تابند ،اقا به جان مادرت به فریادمان برس ،دنیا را اب برد و ما را خواب اما شما که بیداری شما که چشم خدایی ،ببین چقدر بی کس و گرفتاریم ببین چگونه سردمداران ظلم میتازند و می تازند و می تازند...اقا ما بدیم و بی لیاقت اما به خدا این جدایی تاوان خیلی سختیست برای گناه های بی شمارمان ،شرممان باد که اینگونه با دست خود از معشوقمان دور افتاریم ،ننگمان باد که یادمان رفته در گوشه ی این دنیا مردی تنها و غریب از جنس باران و نور در انتظار دعای صبحگاه ماست تا بیابد و بگیرد انتقام مادر جوانش را تا بیاید و پر کند این شهر مرده را از رنگ و بوی زندگی ...جان من بر این کوردل بی لیاقت منت نه تا فردا صبح قبل از دیدن هر چیز و هر کسی روی شما را ببیند و عطر شما رو استشمام کند  ،میخوابم با این خیال که فردا  جمعه،اخرین روز فراغ و جداییست و امیدم به فریاد انا المهدی شماست ،خدایا خیالم را به حقیقتی شیرین و دل انگیز مبدل کن ،امین یا رب العالمین
کاش یکی رو داشتم جای من حرف میزد شک نمیکرد 

عزیزم بیا درخواست بده آیدی تلگرامشو بهم بده براش ویس بفرستم با صدای خودم اگه خواستی امتحانش کنی من هستم

آخرین نقطه ی زمین همینجاست که وایسادیم بری و برگردی بازم مال منی،میمونی تو قلبم همیشه بذا دنیا بفهمه مادوتا زورمونو زدیم🍃🍂
من که بهش مشکوک شدم و فکر نمیکنم فقط از رو کنجکاوی میخواسته بره اسی الان بارداری؟ با هم رابطی نداری ...

چرا  دارم دکتر گفت جفتت پایینه رابطه رو قطع کن اومدم خونه بهش گفتم گفت نه امروز باشه از فردا گفتم اشکال نداره فرداش هیچی پس فرداش این جریان پیش اومد ظهر که اومد گفت بهم پیشنهاد بی شرمانه شده سریع بردمش تو اتاق گفتم به درک بارداری یعنی همه جوره کنارشم هیچ کمبودی نداره از طرف من حتی غذا درست کردنم خونه ام لباس پوشیدنم شدم یه عروسک جلو ماشین که با حرکت ماشین میچرخه کاملا بیشخصیت بی هویت از خودم دیگه هیچی ندارم هرچی اون بگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
عزیزم بیا درخواست بده آیدی تلگرامشو بهم بده براش ویس بفرستم با صدای خودم اگه خواستی امتحانش کنی من ه ...

دیگه لو رفتم خاک بر سرم کاش زودتر بودی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید رک میگم کارت احمقانه بوده 

خیلی خیلی خیلی احمقانه پشیمونم نمیدونم چیکار کنم میگم کاش زمان برگرده عقب 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه مردی هست که پا نده .گشتم نبود نگرد نیست .

شوهر خواهرم ۱۰ ساله ازدواج کردن چه مردیه میگه چشمام ارزش داره که نامحرم نبینم من که شانس ندارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماشالله چه کاراگاهی هستی شما🙂 چقدر وقیح که همون اول اومده به شما گفته که یکی پیشنهاد بیشرمانه داده ...

الان مرتیکه رفته از خونه میگه شنبه میام از خونم رفته باشی هری ۲روز وقت میدم آشغالاتو جمع کنی میگه زندگی که توش اعتماد نباشه نمیخوام من باتو صادقانه صحبت کردم اما تو با من بازی کردی  خیییلی داغونم دلم میخاد امشب بمیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی خیلی خیلی احمقانه پشیمونم نمیدونم چیکار کنم میگم کاش زمان برگرده عقب 

عزیزم شما با این کارت راه خیانت رو برا شوهرت باز کردی، امید وارم حال دلت خوب بشه 

در این شب سرد و تاریک.زمستانی از تو مینویسم و از تو میگویم ،اری از تو که حتی یادت روشنی بخش لحظه های بی کسیم می شود ،ای غریب شهر غربت کجایی ؟در کدام گوشه ی این شهر به یاد مادرت روضه ی پشت در را زمزمه میکنی ؟کجا نغمه ی ای وای مادرم سر میدهی و با چه کسی درد تنهاییت را تقسیم میکنی ،عزیز جانم فردا جمعه است زماد میعادمان ،میشود صبحدم که چشمان بی فروغم را باز میکنم صورت زیبای تو اولین تصویر پیش روی دیدگانم باشد؟بس است تنهایی ،بس است بی تو زیستن ،حرامم باد ذره ذره ی هوایی که بی تو نفس میکشم ،حرامم باد هر جرعه ابی که بی یاد جد غریبت مینوشم ،صاف و ساده بگویم آقا خیلی دلتنگت هستم ،دنیا پر از غم و.کینه و دشمنیست و تو هنوز نیامدی .راستی اقا صدای زجه ی مادران بی کودک را میشنوی که در فراغ فرزندشان در تب.و تابند ،اقا به جان مادرت به فریادمان برس ،دنیا را اب برد و ما را خواب اما شما که بیداری شما که چشم خدایی ،ببین چقدر بی کس و گرفتاریم ببین چگونه سردمداران ظلم میتازند و می تازند و می تازند...اقا ما بدیم و بی لیاقت اما به خدا این جدایی تاوان خیلی سختیست برای گناه های بی شمارمان ،شرممان باد که اینگونه با دست خود از معشوقمان دور افتاریم ،ننگمان باد که یادمان رفته در گوشه ی این دنیا مردی تنها و غریب از جنس باران و نور در انتظار دعای صبحگاه ماست تا بیابد و بگیرد انتقام مادر جوانش را تا بیاید و پر کند این شهر مرده را از رنگ و بوی زندگی ...جان من بر این کوردل بی لیاقت منت نه تا فردا صبح قبل از دیدن هر چیز و هر کسی روی شما را ببیند و عطر شما رو استشمام کند  ،میخوابم با این خیال که فردا  جمعه،اخرین روز فراغ و جداییست و امیدم به فریاد انا المهدی شماست ،خدایا خیالم را به حقیقتی شیرین و دل انگیز مبدل کن ،امین یا رب العالمین
1514