1600
1480
عنوان

خیانت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 80 پست

فک کنماز اول میدونسته تویی ی چند درصدی بخاطر همونم اومده بهت گفته

وگرنه کدوم مردی وقتی داره خیانت میکنه میاد ب زنششش میگه فلانی خونه خالی کرده برام

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

شوهرت اگر از قبل با کسی نبوده ولی الان بدش نیومده 😐شایدم قصد داشت بفهمه کی دستش داره میندازه😒

نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

یعنی این قد گشنس این قد نیاز داره که هر کی بهش زنگ بزنه بیا میره 

رابطه جنسی ندارید با هم مگه ؟

بعضی وقتا طرف میره کسیو صیغه می کنه یا باهاش دوست میشه چون علاقه ایم ممکن باشه 

اما اینکه فقط واسه رابطه بری خیلی عجیب 

خدایا خودت می دونی چمه 😍 الهی آمین .
فک کنماز اول میدونسته تویی ی چند درصدی بخاطر همونم اومده بهت گفته وگرنه کدوم مردی وقتی داره خیانت م ...

اول فکر کرده خودشه 

به دستی زده

ولی دیده پیام ها تکرار میشه و

اطمینان حاصل کرده از طرف زنش نیست و تا ته رفته 

8

کثافتشو نمیدونم ولی خیلی اوسکوله

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
نوالا دخترم

کاملا واضح هست😒

نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

خیلی روشو باز کردی که پیش تو همچین حرفایی میزنه!نباید روش بهت باز میشد به همین راحتی میگی دخترست؟!!!

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میدانم که میبینی...
چه وقیح😐 بگید  اگه فکر من و زندگیمون  نیستی به جهنم، خودت ایدز میگیری بدبخت مگه آدم ندید ...

میگه نمیرفتم س ... س کنم میخواستم فقط بدونم کیه

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 
1563
میگه نمیرفتم س ... س کنم میخواستم فقط بدونم کیه

واسه همین 4 ساعت التماس دختره میکرد😐

چی بگم شاید همین باشه

اتفاقات این چند وقت شاید برای خیلی ها تموم شده فراموش شده ... اما برای من  نشده... چیزای زیادی یادگرفتم که.... حالا بماند...یکیشون ولی این بود که فقط انسان های نادان هستن که به نطرات جانبدارانه و متعصبانه خودشون اصرار می‌ورزن و میخوان به همه تحمیل کنن... وای از روزی که پیش خودشون رسوا بشن...پس دوست عزیز! وقتی با من مخالفی و بخاطر تعصب میخوای حرف من رو نقد و نقض کنی منو ریپلای نکن، در غیر اینصورت اگه دلیل منطقی داری ریپلای کن. مطمئنم از یه گفت و گوی مودبانه و منطقی لذت خواهیم برد. 
اههههههههههههه کاش لو نرفته بودیییییییی 

آره خییییلی بد شد خییییلی حالم بده هنوز 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی باهاش حرف میزدی صداتو نشناخت..

اصلا حرف نزدم فقط تلگرام زنگ میزد میگفتم داداشم هست مامانم هست هربار یه چیزی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1578