2703
2553

صداش کردم بغلش کردم بلند شد دوباره گیج بود افتاد خوابید بیشتر وقتا ک میخوابه اینجوریه ولی الان بدتره دیگه هرچی سر صدا میکنم بلند نمیشه 😓منم میخام برم خونه مامانم اینا چیکارش کنم بنظرتون😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وای اخر شب پدرتو درمیاره.بزور بیدارش کن

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

دختر منم یه ساعت میخوابه چهار ساعت خماره هر چی صداش کنی میگه ویلم کن گیچم😂😂 در اینجور مواقع بغلش میکنم میبرمش میذارم صندلی پشت ماشین تا برسیم خودش لود میشه

وقتی تو رفته باشی... ناقص میماند زندگی.  بعد از تو تا همیشه این قصه ناتمام است💔
2714
دختر منم یه ساعت میخواهی چهار ساعت خماره هر چی صداش کنی میگه ویلم کن گیچم😂😂 در اینجور مواقع بغلش م ...

دختر من الان ۹ سالشه هر وقت از خواب بیدارش کنم میگه ولم کن خسته ام😕

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببرش ازمایش بده ببین کم خونی یا تیروئید نداره؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
تا حالا قندش رو چک کردید ؟

نه عزیزم.. اتفاقا بچها میگن بیدارش کن شب تا صب نمیزاره بخوابی دوباره شب هم خیلی زوود خوابش میگیره مثلا ساعت ده یازده یا فوقش دوازده.. امااا صبح ساعت 5یا6بیداره همیشهههه از وقت تولدش تاالان تاحالا یاد ندارم ساعت10صبح بیدارشده باشه.. حالا حتما میبرمش دکتر ببینه عادیه یا ن