2737
2734

من دیروز صورتم میکرو کردم تا الان هنوز صورتم کلی قرمز خوب نشده حالا نگرانم نکنه این قرمزی ها نره بمون خیلی نگرانم مون تو ارایشگاه انجام دادم راستی ایتطور که تعریف میکردن پوست شقاف میکنه و جای جوش کم مال من اصلا اینطور نشده حتی حوش هام پررنگ تر شده اینا طبیعی؟؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

عزيزم يك هفته طول ميكشه 

نترس ١٠٠٪؜ ميره 

تو اين فاصله ترميم كننده و زينك اكسايد بزن 

پوستت عالي ميشه 

من هميشه ميكرو ميكنم همه از پوستم تعريف ميكنن( خودم كارم نيدلينگه)

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم يك هفته طول ميكشه  نترس ١٠٠٪؜ ميره  تو اين فاصله ترميم كننده و زينك اكسايد بزن&nbs ...

عزیزم زینک بزنم صورتم جوش نمیزنه ؟ چون من مستعد جوشم زیاد حوش میزنم‌همیسه کرم های فاقد چربی میزنم ؟ کرم ترمیم کننده چه مارکی خوبه؟؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
ببخشید میشه کوکتل خب اگه میشناسین معرفی کنید 

اره عزيزم من اركايا و درماهيل ميزنم و واسه همه جواب ميده 

اولي كره اي و دومي المانيه

Vaghean BA Che jorati too arayeshga anjam dadi????a

سوزن یکبار مصرف بود حتی سوزن داد به خودم گفت سری بعد بیلر با همین بزنم برات

عزیزم زینک بزنم صورتم جوش نمیزنه ؟ چون من مستعد جوشم زیاد حوش میزنم‌همیسه کرم های فاقد چربی میزنم ؟ ...

چرا عزيزم با زينك ممكنه جوش بزني چون منافذتم الان بازه 

گلم بهترين ترميم كننده سيكالفيت اون هستش بعد ازون مارك بايودرماهم خوبه 

2738
اره عزيزم من اركايا و درماهيل ميزنم و واسه همه جواب ميده  اولي كره اي و دومي المانيه

کوکتل چیه؟

چرا عزيزم با زينك ممكنه جوش بزني چون منافذتم الان بازه  گلم بهترين ترميم كننده سيكالفيت اون هس ...

پس زینگ نزنم ؟ دیگه چه چیزهایی به صورتم بزنم تا صورتم شفاف بشه ؟ ا

سوزن یکبار مصرف بود حتی سوزن داد به خودم گفت سری بعد بیلر با همین بزنم برات

عزيزم اصلا ديگه اونجا نرو 

وقتي يه ادم نميدونه اون سوزن فقط يكبار بايد مصرف بشه و علمشو نداره و بگه ببر و دوباره بيار نبايد پيشش كار ب اين مهمي انجام بدي 

اون سوزن الان منبع تمام ميكروباس 

حتي تو الكل ١٠٠٪؜ هم بذاري ضدعفوني نميشه 

هرسوزن براي يكبار مصرفه عزيزم

مثل اينه ك ميري امپول بزني بعد از تزريق بگه دفعه بعدم همونو بيار برات بزنم

بعدم گلم درسته سوزنو جلوا باز كرده اما فضاي كلينيك و مطب خيلي بهداشتي تر از سالن و ارايشگاهه

حواستو جمع كن

چرا عزيزم با زينك ممكنه جوش بزني چون منافذتم الان بازه  گلم بهترين ترميم كننده سيكالفيت اون هس ...

عزیزم به نظرت استباه کردم تو ارایسگاه انجام دادم؟؟

میشه یه کم درمورد مارک کوکتلایی که خیلی خوبن توضیح بدین؟واینکه برای روزنه هم کوکتل خاصی هست یا نه؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

عزيزم اصلا ديگه اونجا نرو  وقتي يه ادم نميدونه اون سوزن فقط يكبار بايد مصرف بشه و علمشو نداره ...

وای نگران شدم فکر کنم یه ازمایش ایدز و هپاتیت هم باید بدم

2706