2726
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 6

| مشاهده متن کامل بحث + 1295798 بازدید | 13379 پست
سلام ماما صدرا خوبی؟
شاید واقعا همینه که می گی منم هیچوقت کریمخان کار خیلی خاص ندیدم...گاهی خورده ریز خریدم اونجا ...الان که دیگه مدتهاست نرفتم
فروشگاههای گاندی هم کارای خاصی دارن معمولا
سلام هدا جون

اصلا کارهایی که می ذارند تو دید عموم با اونهایی که سفارشی دارند زمین تا اسمون تفاوت می کنه

یکی از جاهایی که من با همین شرایط کارهاش را می پسندم طلافروشی ناصر آبادیه که سالهاست مشتریش هستم

نمی دونم یادته یا نه سر جریان دستبندم که گم شد رفتم پیششون برام بسازند وقتی گفت نمی شه وبرات خیلی گرون در میاد و کار تک ایتالیا بوده دیگه منم جای دیگه پیگیر نشدم چون بهشون اعتماد دارم
شماره تماس 09368669501 مریم تهرانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوبه آدم یه جایی رو خیلی بشناسه و بهشون اعتماد داشته باشه...من از سیاوش مظفریان خرید می کردم یکی از فروشنده هاش رو هم می شناختیم و سلیقمون رو فهمیده بود و دیگه کلی رفیق شده بودیم ...بعد یهو کل سیستمشون عوض شد و همه فروشنده ها عوض شدن و من موندم وسط هوا و زمین
2728
سلام

مرسی مانا جوم از تبریکت و توضیحاتت حتماا میرم میبینم..

ماماصدرا آخه قضیه اینه بعدش که نسخه رو نگاه کردم دیدم که داروخونه اشتباه داده و دکتر همون الارو بنفش رو که خودتون هم ازش تعریف کردین نوشته.. البت اینو هم فقد شبا میزدم نمیدونم ادامه بدم یا ممکنه ضرر داشته باشه.. البت زیبارو تو توضیحات همین دور چشم نوشته بالای 30 سال!

در مورد طلا هم راستش فقط ویترینا رو نگاه کردم و هیچ مدلی توجه م رو جلب نکردم که بخوام برم تو مغازه در موردش سوال کنم! حق با شماست باید یه بار دیگه برم با دقت ببینم..مرسی ماما صدرا مهربون

از شما هم ممنونم زهرا جان
عسل جون همون شبا یا بعد حمام فقط استفاده کن

در مورد حلقه هم مبارکت باشه رفتی طبقه پایین پاساژ فکر کنم 4 یا پنجمین مغازه دست چپ کارهای قشنگی داره

مبارکت باشه
شماره تماس 09368669501 مریم تهرانی
یکی از بچه ها در مورد محصولات کلیون پرسیده بود من تازگیا کرم دئودورانت هفته و خمیردندونش رو خریدم. خمیردندونش رو که هنوز استفاده نکردم دئودورانتش رو هم همسرم یه بار استفاده کرد گفت الکی گفته یه بار بزنی یه هفته میمونه حتی اگه بری حموم!
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
سلام به همکی
باربی جون مرسی از راهنمایی کاملت
هدا جون ممنون از توجهت

بچه ها بین مداد چشم کلارنس و استی لودر کدومشو انتخاب کنم؟
خوشبختی سراغ کسانی می رود که فرصت اندیشیدن درباره بدبختی را ندارند...!

سلام دوستان . لطفا منو راهنمایی کنید میخوام ریمل ابرو مک رو از زیبا رو سفارش بدم ولی بین رنگ روشن و متوسط نمیدونم کدومو انتخاب کنم ؟ پوستم روشنه و موهام تقریبا روشنه . پیشاپیش ممنون
2706