2737
2734
عنوان

حاجتدارا ،گرفتارا لطفا تشریف بیارید❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1760 بازدید | 301 پست
سلام دوستان هر کی پیام منو میبینه لطفا خواهش میکنم برای بابام دعا کنید ، سرطان روده داره  خواه ...

سلام عزیز دلم

امیدوارم بحق پنج تن عملشون عالی پیش بره و تاپیک حاجترواییتون به زودی زود ببینم

خدایا شکرت❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله خدا خودش شفاشونو بده سايه شون بالا سرتون باشه من صلوات كثيره به نيتشون ميخونم

ممنونم عزیزم 

الهی آمین

خدا حاجت دلتو به بهترین شکل بده به حق پنج تن

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2731

اسی جون منم دوتا ..... از خواهرای گلم خواهش میکنم قسمتون میدم به خون پاک علی اصغر برام دعا کنین مشکلم حل بشه خیلی گیرم خیلی ممنونم ازتون به حق امام حسین خدا به همین شبه عزیز حاجاتمون رو بده دست خالی برنگردیم امین..... 

بی تو هرگز باتوعمری 
استارترمنم یه دونه میخونم،به نیت حاجت روایی همه چیزایی که خودت گفتی اولاول تاپیک،ودراخرهم حاجت دل خو ...

عزیز دلم امیدوارم دست خیبرگشای حضرت علی گره از مشکلاتتون معجزه وار باز کنه

منم روی ماه شما رو میبوسم عزیزم😘

خدایا شکرت❤️
2738
سلام عزیز دلم امیدوارم بحق پنج تن عملشون عالی پیش بره و تاپیک حاجترواییتون به زودی زود ببینم

ممنونم عزیزم ، به امید خدا 

الهی آمین

الهی آمین 

ان شاءالله خدا حاجت دلتو به بهترین شکل و هر چه سریع تر بده

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
فریبا جان  از خدا میخوام به زودی دلتو شاد کنه ، خوشحال شی  با یه آدم خیلی خوب ازدواج کنی ...

قربون دل مهربونتون برم 

باور میکنید دیگه الان هیچی نمیخوام هیچی 

حالم رو فقط خدا میدونه چقدر بده 

اسی جون منم دوتا ..... از خواهرای گلم خواهش میکنم قسمتون میدم به خون پاک علی اصغر برام دعا کنین مشکل ...

عزیز دلم 

خدا رو به عظمت این شب بزرگ قسم میدم که معجزه وار دلتون شاد کنه و تو این شب بزرگ عیدی بزرگی بهتون بده

خدایا شکرت❤️
قربون دل مهربونتون برم  باور میکنید دیگه الان هیچی نمیخوام هیچی  حالم رو فقط خدا میدونه ...

ان شاءالله یه معجزه ی بزرگ ، یه شادی بی پایان تو زندگیت بیاد و هیچوقت نره

2706