2733
2739
عنوان

حاجتدارا ،گرفتارا لطفا تشریف بیارید❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1760 بازدید | 301 پست
قربون آبجی خوش قلب ومهربونم بشم😘😘😘الهی عالیترینهارو ازخدای مهربون امشب عیدی بگیری.الهی دلشادوحاجت ...

الهي فداي تو بشم خواهر نازم برات صلوات ميفرستم براي اينكه لبهات هميشه خندون و دلت شاد و تنت سلامت باشه❤️ التماس دعااااا

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
سلام عزیزم,عیدتون مبارک,ان شاالله و بحق محمد مصطفی (ص) و.امام جعفر صادق خواهرتون لباس عافیت بپوشن و ...

سلام به روی ماه و دوس داشتنیتون

عیدشما عزیز دل هم مباااااارک 

یک دنیا ممنون واسه دعاهای دلنشینتون الهی آمییییین

امیدوارم بحق عظمت پروردگار همیشه بهترینها در بهترین زمان ممکن نصیبتون بشه 

بله پیامتون دیدم و جواب دادم❤️

خدایا شکرت❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فداتشم مهربونم خودت ماه و گلی😍😍😍 خواهش میکنم‌مهربونم ،به روی چشم حتما دورت بگردم،قربون دل شکستت ...

ممنونم عزيزدلم.يک دنيا ممنون فدات شم❤

@mمریمm    

@م_آفتاب    

@مانیا35    

@لبخندنگاه    

@mary_ryan    

بياين دوستاي گلم🌺💚

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2731
الهي فداي تو بشم خواهر نازم برات صلوات ميفرستم براي اينكه لبهات هميشه خندون و دلت شاد و تنت سلامت با ...

عزيزم درمورد امضات

ادماي اين تاپيک همونجوري ان

فرشته ان❤😍

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
من نمیتونم بخونم بس ک حالم بده فقط ی خواهشی دارم هر کی میخونم ی مرگ اروم و زود از خدا برام بخواد&nbs ...

عه خواهرم من روز برات دعا میکنم خدا یه همسر مومن و با محبت خیلی زود سر راهت قرار بده ارزوی مرگ چیه الهی به حق همین شب عزیز بهترین عیدی رو بگیری التماس دعا

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
2738
عزیزززززززم❤️❤️❤️ خود شما و دوست خوبم که امضاش به این قشنگی هست و همه جمع مرسی که هستین 😍

❤❤❤😍😍😍😍😍😍

عه خواهرم من روز برات دعا میکنم خدا یه همسر مومن و با محبت خیلی زود سر راهت قرار بده ارزوی مرگ چیه ا ...

اینقدر از خدا خواستم ک نشنیده دیگه از ظهر تا حالا نمازمم نمیتونم بخوتم داغونم 

نماز ظهرم از شدت گریه م شکست دلم هم شکست 

@رهگذرپاییزی     @خاله_ریزه_منم     @غزل70     @__ariell__ ...

ممنونم ابجی مهبونم حاجت روا باشی  

مرسی استارتر 

من یک مرتبه میخونم به نیت همه دوستان و خودم ان شاءالله تاپیک شفای خواهرتون رو بزنید. 

هرکیو لایک کردم براش دعا میکنم التماس دعا دارم

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
ممنونم ابجی مهبونم حاجت روا باشی     مرسی استارتر  من یک مرتبه میخونم به نیت همه دو ...

ممنون از شما عزیز دلم

الهی آمییییین

امیدوارم بحق سوز دل حضرت زینب معجزه وار حاجتروا بشی عزیزم

خدایا شکرت❤️
2706