2726
عنوان

حاجتدارا ،گرفتارا لطفا تشریف بیارید❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1760 بازدید | 301 پست
سلام عزیزم امیددلم من هستم الان این وقت غروب وبازبون روزه میخونم بعداز نیت سلامتی امام زمان وتعجیل د ...

خوشا به حالت که روزه ای عزیم اسم من زهراست تو رو خداااا برام موقع افطار دعا کن 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
منم یه بار میخونم عزیزم خواهش میکنم واسه حاجت دله منم دعا کنین دلم خیلی آشوبه از خدا بخاین معجزه ش ...

امیدوارم بحق عظمت این شب عزیز به زودی زود معجزه خدا رو تو زندگیت ببینی و دلشاد بشی عزیز دلم

خدایا شکرت❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم امیددلم من هستم الان این وقت غروب وبازبون روزه میخونم بعداز نیت سلامتی امام زمان وتعجیل د ...

التماس دعا

لطفا موقع افطار ازم یاد کن ممنون میشم

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
2728
ای جانم ان شاالله که خدا به دلت ارامش عطا کنه و حاجت روا شی د لتتتتت شاااد شاااد بشه که از شادی نتون ...

امیدوارم بهترین بشه برات ولی اسم خدا رو ک میارم اشکام بند نمیاد بس ک صداش کردم و منو ادم حساب نکرد

خوشا به حالت که روزه ای عزیم اسم من زهراست تو رو خداااا برام موقع افطار دعا کن 

چشم دختر گلم انشالله خدا دل ناشادت روشاد کنه وحاجت ت روا آمین

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
عزیز دلم  امیدوارم بحق دلشکستگان کربلا هر چه سریعتر به زیباترین نحو ممکن حاجتروا بشی

مهربوووون

ممنون از دعات

ان شا الله حاجات همگی ختم به خیر شه

در صدر همه حاجات ظهور آقا 

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره

سلام مامانیییی جونم

دورتون بگردم وقتی پیامتون دیدم اشکم جاری شد

حضورتون عالیه ،دلم قرص میکنه

یک دنیا ممنون

امیدوارم بحق عظمت این شب عزیز معجزه وار لباس عافیت تن کنین و همیشه شاد و سلامت باشین و عزیزاتون به زیباترین نحو ممکن حاجتروا بشن

خدایا شکرت❤️
التماس دعا لطفا موقع افطار ازم یاد کن ممنون میشم

چشم انشاالله خدا بده حاجت ت را الهی آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2706