2703
2553
وای خدا منم چندروزدیگه باید اسباب کشی کنم فکرشو میکنم دلم میگیره اونم تو فصل پاییز دلگیره😪من مادرشو ...

شهر کجاست شما کجایی؟ شوهرت نمیتونه شغلش انتقال بده

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
من فکر کردم شما وضعتون خوبه خونه دارین

وضعمون خدا رو شكر بد نيست پولدار نيستيم اما وضعمون بد نيست به جاي خونه مغازه ميخريم سومين مغازه رو خريديم ديگه اما خونه هايي كه اجاره ميكنم تقريبا تو منطقمون بهترين لوكيشن و گرونترين خونه است 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ده ساله مستاجرم هرسال جابجا شدم فقط یه جا ۳ سال نشستم یه جاهم دوسال  البته خونه ها خوب نبو ...

ایشالله بری دیگه تو خونه ی خودت

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
وضعمون خدا رو شكر بد نيست پولدار نيستيم اما وضعمون بد نيست به جاي خونه مغازه ميخريم سومين مغازه رو خ ...

خونه بخرید بهتر نیست من متنفرم از مستاجری 

2720
شهر کجاست شما کجایی؟ شوهرت نمیتونه شغلش انتقال بده

ما یه جایی زندگی میکنیم تقریبا" مثل روستاست ولی خب شهرستانه داغونه تا شهر یه ساعت فاصله داریم، نه متاسفانه همش دعا میکنم سال دیگه بهش انتقالی بدن 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
وضعمون خدا رو شكر بد نيست پولدار نيستيم اما وضعمون بد نيست به جاي خونه مغازه ميخريم سومين مغازه رو خ ...

میشه بگی چقدر رهن کرایه میدین شنیدم تهران خونه های خوبش صد به بالاست

ما یه جایی زندگی میکنیم تقریبا" مثل روستاست ولی خب شهرستانه داغونه تا شهر یه ساعت فاصله داریم، نه مت ...

کارش دولتیه

2714
ما یه جایی زندگی میکنیم تقریبا" مثل روستاست ولی خب شهرستانه داغونه تا شهر یه ساعت فاصله داریم، نه مت ...

بعدم یه ساعت که راهی نیست

بعدم یه ساعت که راهی نیست

راهی نیست حقیقتش من اول تو خود شهر زندگی میکردم بعد شوهرم کارش که اینجا بود هی باید میرفت و میومد خودش خسته شد ولی به رو نمیاورد اما مادرش اعصابمو خورد میکرد که پسرم تو جادست هی میره و میاد تازه بعضیام هی میگفتن تا آخر من راضی شدم اومدم اینجا ولی بهش گفتم زیاد نمیونم، میدونی من زورم میاد که انگار مسخره مردم شدم احساس میکنم خیلی ها پشت سرم حرف زدن حتی جلو روم گفتن عه از شهر اومدی روستا برعکسی، خیلی اعصابم خورده 

راهی نیست حقیقتش من اول تو خود شهر زندگی میکردم بعد شوهرم کارش که اینجا بود هی باید میرفت و میومد خو ...

حرف بقیه برات مهم نباشه تو به خاطر راحتی شوهرت که قبول کردی بری ک....لق بقیه 

حرف بقیه برات مهم نباشه تو به خاطر راحتی شوهرت که قبول کردی بری ک....لق بقیه 

آره خداییش خب زندگیمو دوس دارم ولی خب یه جورایی دلم میگیره نمیدونم دوس ندارم ناشکری کنم تا حالا هرچی گفتن بگن برام مهم نیست فقط خدا کنه انتقالیش جور شه. 

خونه بخرید بهتر نیست من متنفرم از مستاجری 

خوب عزيزم چه فرقي داره البته قبول دارم اونكه هرسال اثاث كشي داره واقعا سختشه اما من تو خونه اي نشستم كه اگه بخوام بخرم واقعا توانشو ندارم من خونه هم مال خودم باشه بعد از پنج شش سال شايد بخوام عوضش كنم به جاي اينكه بخرم رهن كامل ميكنم اونم ميگم كه خونه اي كه بالاتر از توان خريدمه اون پول رو هم همسرم سرمايه گذاري ميكنه الان سه تا مغازه داريم كه هر كدوم سه ميليارد پولشه خودم هم هر سال فقط يه مبلغي ميزارم رو رهن خونم والا خونه من از خونه صاحبخونه ام شيكتر و بهتره

آره خداییش خب زندگیمو دوس دارم ولی خب یه جورایی دلم میگیره نمیدونم دوس ندارم ناشکری کنم تا حالا هرچی ...

اللهم صلی علی محمد و آل محمد ایشالله

میشه بگی چقدر رهن کرایه میدین شنیدم تهران خونه های خوبش صد به بالاست

خونه اي كه الانم ٣٢٠تومن رهن كرديم اينجا زير صد تومن كه اصلا رهن نيست اين خونمون رو هم ٣٥٠گذاشته بود

2706