2726

ما قرار بود یه زمینی بخریم با پول وام و یه کم طلای من زمین به اسم من باشه (ناگفته نمونه که ما تا حالا هر چی خریدیم به اسم شوهرم بوده)این بار گفتیم و خودشم گفت که له اسم من باشه پریروز الکی یه بحثی راه انداخت و دعوا کرد کلی حرف بارم کرد الکی دعواهای قبلی رو دوباره رو دایره ریخت و گفت من زمین بخر نیستم برو هر کاری می خوایی بکن ما هر دو کارمندیم این بار دلم به این خوش بود که اونم اینطوری کرد دیروز صبح از بانک زنگ زدن که وامت اما دست بیا کارتت رو ببر 

منم بچه خواب بود رفتم و رختخواب و ابنا رو جمع نکردم خودش خونه بود یه سری هم به پدر و مادرم زدم کلا دو ساعت بود که بچه پیشش بود وقتی اومدم خونه دوباره دعوا و حرف و..... میگفت که از همه خونه فیلم گرفتم که اگه اتفاقی افتاد به همه نشون بدم که من خونه و زندگیم چه وضعی داره حتما هم این کارو کرده میدونم و می شناسمش که از آب گل آلود ماهی میگیره حالا چون خونه به هم ریخته بود این کارو کرده😭😭😭نا گفته نمونه که من خودم همه کارهای خونه و بچه داری رو میکنم

از دیروز اونقدر گریه کردم که از وقتی از خواب پاشدم سرم درد میکنم 

دخترم کلاس دوم ابتدائیه دیروز میگفت مامان تر خدا با بابا آشتی کن من جگرم کباب شد براش 

امروز شوهرم رفت یه شهر دیگه منم به خاطر دخترم خواستم به دعوا خاتمه بدم شب قبل خواب عین احمق‌ها کفشش رو واکس زدم که دیگه دعوا و قهر تموم بشه اونم صبح که رفت و فهمید اس ام اس زده که( ممنونم به خاطر زحمتی که کشیدید) خیلی رسمی و خشک در حالی که اس ام اس های قبلناش اینجوری نبود احساس میکنم خیلی خرد شدم تا حالا هم بر نگشته منم دیگه نه پیام دادم نه زنگ زدم 

نمیدونم چکار کنم😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشیدشوهرت خیلی لوس وبیمزست.خداروشکردست من نیوفتاده وگرنه الان نصف شده بود

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
ببين اونو ياد دادن كه زمين رو به نامت نكنه فيلم ونشون شاهم داد كوتاه نيا  ميخواديكم بدقلقي كنه ...

نمیدونم من فیلم رو ندیدم میگه نگهش داشتم 

آخه تر خدا این شوهره من دارم

بهونه ها فقط برای اینه که به اسمت نکنه زورش میاد 

شما با پولای خودت برای خودت یواشکی یه چیزی بخر 

اونو‌ ولش کن

درضمن کار خونه وظیفه زن نیست به شوهرت بفهمون و‌در برابرش کوتاه نیا 

وای .. خیلی تاپیک جالبی بود مخصوصا قسمت واکس زدن 😁 و اما راهنمایی دیگه آشتی کردید... بی خیال دعو ...

خودم خیلی پشیمونم این کارو  کردم

اون دعوا کرده و من میخوام آشتی کنم حالا اون خودش رو میگیره

نمیدونم من فیلم رو ندیدم میگه نگهش داشتم  آخه تر خدا این شوهره من دارم

فداي سرت اصلا به روي خودت نيار اگه حرف سليقه وخونه داري شد خقوق ومزايات روبه رخش بكش بگو من درس خوندم مهارت كسب كردم قاطي باقي زنا كف قابلمه نسابم

بهونه ها فقط برای اینه که به اسمت نکنه زورش میاد  شما با پولای خودت برای خودت یواشکی یه چیزی ب ...

میگم بهش که از بچه داری و کار خونه خستم حداقل تو دیگه ناراحتم نکن میگه وظیفته میخواستی مادر نشی 

2706