2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان همه جا لباس تو خونه ازین ترکا سایز بزرگ هست .روبرو پاساژ الغدیر یه فرورفتگی هست .که پاساژه.

یه زیر زمین هست مایو و زیر پوش و لباس خونگی خارجی و ایرانی داره .میشناسی؟ یا بیشتر آدرس بدم

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
من دیدم لباس سایز بزرگ گیرم نمیاد تصمیم گرفتم سایز خودمو کم کنم😅😅😅

منم تصمیم دارم اما چتد ماه دیگه چون شیرم کم میشه‌‌

به خدا دیشب افسرده شدم یه مانتو میخواستم.لباسم که هر چی پیرزنیه میریختن جلوم

2738
بیشتر .بغل پاساژ طلا فروشی؟

نه تو خود خیام .

دو تا مغازه فروش سفره و لوازم خونگی بالاش هست .آموزشگاه فن گستران هم بالاشه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
منم تصمیم دارم اما چتد ماه دیگه چون شیرم کم میشه‌‌ به خدا دیشب افسرده شدم یه مانتو میخواستم.لباسم ک ...

من یه بار رفتم گفتم شلوار کش دار میخوام مرتیکه بی شعور گفت از اینا که مال پیرزناست دلم میخواست بکشمش

برو سبزه میدون به سمت خیابون نادری به پاساژ هست  سر پاساژ یه لباس تو خونه فروشیه اون داره . میدون عدل هم یه مغازه مخصوص لباس بارداری و شیردهی هست اونم فک کنم داشته باشه

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
خب اهان فهمیدم اونجا داره؟؟؟ بعد از ساعت فروشیه؟درسته؟

فکر کنم زیر زمین فقط یه فروشگاه خیلی بزرگ هست .جای پرو هم داره .فقطم خانوما فروشنده هستن .انواع لباس خواب و لباس ترک خونه و ورزشی و...

2706