2726
عنوان

دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی لطفا تشریف بیارید.

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 35 پست
میتونم بپرسم پارسال رتبتون چند شد؟ 

با رتبه قبول نشدم با تراز 6400 دانشگاه آزاد علوم پزشکی ژنتیک تهران قبول شدم 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مشاور نمیخواد خودت بهتر از هر کسی رو خودت شناخت داری برای خودت برنامه بنویس روزانه یا هفتگی بستگی به ...

مرسی عزیزم 💓فقط کاش اراده ام خیلی خیلی قوی تر بشه و هرروز بهتر بترکونم

یه سری شرایط آزارم میده تو خونه 

کتابخونه هم نمیتونم برم

ساعت خوابم هم داغون شده

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
مشاور نمیخواد خودت بهتر از هر کسی رو خودت شناخت داری برای خودت برنامه بنویس روزانه یا هفتگی بستگی به ...

ولی باور خیلی مهمه

2728
مرسی عزیزم 💓فقط کاش اراده ام خیلی خیلی قوی تر بشه و هرروز بهتر بترکونم یه سری شرایط آزارم میده تو ...

هر روز توی یه دفتر به خاطر چیزایی که داری و میخوایی بدست بیاری شکرگزاری کن حتی چیزایی که نداری رو جوری بنویس که انگار الان بدست آوردی تاثیر داره 

خودت به خودت روحیه بده ، هر کاریم کنی بازم هستن کسایی که بهت باور ندارن یا میخوان بگن نمیتونی تو کار خودت کن سعی کن کاری کنی هدقت خیلی برات مهم باشه که هر چقدرم شرایط سخت باشه تو بتونی درس بخونی 

خودت دست کم نگیر مگه ما چی از رتبه های برتر کم داریم ما هم میتونیم ❤

منم کنکوریم به ازمون نمیریم بی انگیزه شدم

منم آزمون شرکت نمیکنم 

باید تایم مطالعت مفید باشه و باکیفیت

گوشیو کلا خاموش کن بذار کنار و با یه آزمون برو جلو و خودتو بسنج

قطعا تلاش و پشتکار بالا میخواد 

دوستای گلم میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید؟هرکی فرستاد لایک کنه منم براش صلوات بفرستم😘😘😍💐

من خودم آزمون شرکت نمیکنم. هیچ کلاسی هم نمیرم. 

تغییر رشته ای هم هستم.

گاها کتابخونه میرم. بنظرتون با تو خونه خوندنم قبول میشم؟ 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
هر روز توی یه دفتر به خاطر چیزایی که داری و میخوایی بدست بیاری شکرگزاری کن حتی چیزایی که نداری رو جو ...

چه عالی! آره دفتر شکرگزاری روزانه دارم. روی باور هام هم کار میکنم 

ان‌شاالله که نتیجه بده واقعا! 

منم آزمون شرکت نمیکنم 

اشکال نداره آخر هر هفته از تستایی که زدی و مبحثایی که خوندی چند تا رو جدا کن تخصصی و عمومی بعد زمان استاندارد کنکور واسه تستا بگیر و بزن بعد درصد بگیر 

به نظر من حتماا آزمون برید اگه پشت کنکورید مخصوصا

من خودم قلمچی میرفتم با دوتا آزمون جامع سنجش

دوستای گلم میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید؟هرکی فرستاد لایک کنه منم براش صلوات بفرستم😘😘😍💐
2706