2726
عنوان

وسواس فکری

363 بازدید | 12 پست

بچه ها من فیسم خوبه اما وسواس فکری دارم تو خیابون یکیو ی آن دیدم از جلوم رد شد چهرش ب دلم نشست همش توفکرشم ک کاش میفتادم دنبالش با خودم مقایسش میکردم  همش تو فکرشم خیلی عذاب میکشم توروخدا باحرفای قشنگتون راهنماییم کنید این کاراازچیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر متخصص اعصاب روان برو خودتو خلاص کن   برا منم شدددییییددددد بود  

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2728

خب خدا هر کیو یجور آفریده دیگه، حالا میفتادی دنبالش پیداشم میکردی چه دردی ازت دوا میشد

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

فکر وسواسی وقتی میاد تو ذهنت حواستو پرت کن.

من خودم وسواس دارم اینجوری درمانش کردم.

مثلا من میگفتم دستم رو باید به مدت یک دقیقه زیر آب نگه دارم اگه این کار رو نکنم ممکنه اتفاق خیلی بدی برام بیافته

اما من چیکار کردم وقتی میخاستم دستم رو بشورم حواسمو پرت کردم.بعد اون فکر نخاله ای که تو ذهنم مدام میگفت برگرد دستت رو زیر آب تا یک دقیقه نگه دار رو با یه گمشو( ای فکر نخاله من) از ذهنم پرت کردم

ایشون جوون هستن و‌تو این سن قیافه مخصوصا برای خوشگلا خیلی خیلی مهمه.‌‌‌‌‌‌‌‌ چند سال دیگه درست میشه ...

مرسی عزیزم ممنون ک گوش میدید و دردودل میکنید و مث بعضیا بی شخصیت بازی درنمیارید 

واسه منم بخدا سواله که چرا بعضیا آدمو درک نمیکنن. .. شما به ظاهرت اهمیت میدی.. همین. آدم به هرچیزی اهمیت بده خب میافته دنبالش دیگه..یکی یه لباس یکی به درس یکی به هیکل.. یکی به مثلا لوازم خونه.. هرکی تو هر سنی یه دلبستگی داره.‌ مثلا بچه ها همش دنبال اسباب بازی هستن.‌. مدل به مدل

پس هر چیزی یه سنی داره.‌.‌ شما الان هدفت اسباب بازیهه؟؟؟؟!! نه.. چونکه اون سنو‌ دیگه رد کردی.. الآنم اقتضای سنت توجه به زیبایه.‌ خیلی از دختر خانمهای همسن شما همینجوریین.‌.. اصلا تعجب نداره...

حساس هم نباش که فک کنی عجیب و غریبه‌‌.‌ خیالت تخت.. اکثر خانمها همینجوریین.